Agresor přinesl mikulášskou nadílku dceři a pár kopanci „obdaroval“ i svého soka

Chomutov – Milenecký trojúhelník a drogy v těle byly příčinou potyčky v předvánočním čase na jednom z chomutovských sídlišť.

Současného přítele své bývalé partnerky (který je i jeho známým) měl podle zjištění policistů fyzicky napadnout 22letý muž. Ten se na „Mikuláše“ vypravil do panelového domu na sídlišti v Chomutově, kde jeho bývalá žena a matka jejich dítěte bydlí, s tím že jí chtěl předat balíček s mikulášskou nadílkou. Dotyčná byla právě v bytě u nového přítele, kde tedy zaklepal na dveře. „Poté, co uvnitř bytu ženě předal balíček pro jejich dceru, došlo mezi ním a jeho 34letým známým ke slovní rozepři, po které si u vstupních dveří do bytu vzal do ruky kovovou tyč z rozloženého věšáku. S tou vyšel na chodbu domu, kam za ním šel i druhý muž. Také on si na svou obranu vzal do ruky obdobnou tyč,“ popsala začátek potyčky policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Na chodbě pak měl agresor tyčí zaútočit, a to nejprve úderem směřovaným na krk. Po něm měl poškozený upadnout, přičemž dotyčný podle dosud zjištěných informací přidal ještě několik úderů do boku a nohou a pak utekl. Napadený utrpěl lehčí zranění, s nímž byl poté ošetřen v nemocnici. Přivolaní policisté již na místě útočníka nezastihli, avšak po několika minutách se jim podařilo muže vypátrat na jiném místě v Chomutově. Následně provedený orientační test na drogy ukázal, že dotyčný byl pod vlivem pervitinu.

„Kvůli popsanému napadení čelí Chomutovan podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a v případě soudem prokázané viny mu hrozí odnětí svobody v rozmezí od šesti měsíců do tří let,“ doplnila policejní mluvčí.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email