Na území celé České republiky probíhá úklidová akce Ukliďme Česko

Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.

Uklízeli jste individuálně sami, nebo s rodinou?

Každý úklid je pro nás důležitý! Zviditelněte i ten váš úklid v mapě proběhlých úklidů. Vyplnění formuláře a vyznačení lokality kde jste uklízeli zabere jen chviličku a váš úklid se pak stane součástí našeho společného úsilí za čistou přírodu. Váš individuální úklid prosím vyplňte na UklidmeCesko.cz/report

V rámci úklidu Chomutova jsou vybrány dvě trasy pro dobrovolníky, které se obě nachází podél řeky Chomutovky. Akce se bude konat v sobotu 1. dubna od devíti hodin. Start první úklidové trasy je u lávky za garážemi v Bezručově ulici, odkud účastníci vyrazí směrem do města. Druhá trasa má výchozí bod na parkovišti ve Ctiborově ulici.


[wonderplugin_video iframe=“https://youtu.be/-Dl0DEouLn8″ lightbox=0 lightboxsize=1 lightboxwidth=960 lightboxheight=540 autoopen=0 autoopendelay=0 autoclose=0 lightboxtitle=““ lightboxgroup=““ lightboxshownavigation=0 showimage=““ lightboxoptions=““ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 autoplay=0 loop=0 videocss=“position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;“ playbutton=“https://tender-babbage.5-9-58-145.plesk.page/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png“]


Na výchozích místech v Bezručově a Ctiborově ulici byli v devět hodin připraveni pracovníci Odboru životního prostředí, kteří obě úklidové party vedli a účastníkům poskytli rukavice, igelitové pytle u napichováky.

Na aprílový den se celorepublikové soutěže zúčastnili zastupitelé SPD a PRO”, kteří uklízeli již od deváté hodiny v Bezručově údolí v Chomutově.


Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email