V soutěži pro děti jde o sto tisíc korun. Můžete kreslit i sportovat

Chomutovsko – Dobrovolný svazek obcí Chomutovsko chce děti opět povzbudit k tomu, aby vyjádřily své pocity, nápady, zážitky ze svého okolí formou výtvarného zpracování. Pro velký ohlas loňské výtvarné soutěže na téma „Můj/Náš svět“ vyhlásí i její 2. ročník. Ve hře je letos dotace 100 tisíc korun od Nadace ČEZ.

V 1. ročníku se do soutěže přihlásily téměř 2 tisíce dětí z 27 mateřinek a 12 základních škol. Kreslily dva obrázky. První znázorňoval „Co vidí, když se podívají z okna“ a druhý „Co by chtěly vidět, když se podívají z okna“. Výsledkem byla výstava a kalendář na rok 2023.

Dobrovolný svazek obcí za podpory Nadace ČEZ letos odmění všechny zapojené děti drobným dárkem a vítěze hodnotnou cenou. Pro všechny bude připravena vernisáž s doprovodným programem, výstava prací přes letní prázdniny a na závěr opět kalendář s nejlepšími dětskými výkresy.

Tento projekt svazku je zapojen také do akce Pomáhej pohybem. Ať už běháte, jezdíte na kole, nebo chodíte na procházky, svou aktivitou a energií s aplikací EPP vždy generujete body pro vámi vybraný projekt, který Skupina ČEZ prostřednictvím Nadace ČEZ finančně podpoří. Aktuální bodový stav projektu DSO Chomutovsko naleznete zde.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.