Proběhla beseda v Chomutově s kandidátem na Prezidenta Jaroslavem Baštou

V sobotu 7.1.2023 proběhla v Chomutově  beseda s kandidátem na Prezidenta Jaroslavem Baštou.
Besedy se mimo jiné se zúčastnili poslanci Jaroslav Foldyna, Mgr. Zdeněk Kettner, krajský předseda Ing. Dominik Hanko, oblastní předseda Marián Benčič a oblastní místopředsedové Zdeněk Vaňkát a Jana Brožová.
Kandidáta na Prezidenta Jaroslava Baštu přivítal v Chomutově zcela zaplněný sál lidí, kteří chtějí podpořit jediného vlastence a chartistu Jaroslava Baštu při cestě k dosažaní nejvyšší ústavní funkce v České republice. Beseda se nesla v přátelském duchu, mnozí občané neskrývali podporu Jaroslavu Baštovi a nechyběly otázky a bohatá diskuze nad současnou politckou situací České republiky

[wonderplugin_video iframe=“https://youtu.be/5zpe8E6dGcU“ lightbox=0 lightboxsize=1 lightboxwidth=960 lightboxheight=540 autoopen=0 autoopendelay=0 autoclose=0 lightboxtitle=““ lightboxgroup=““ lightboxshownavigation=0 showimage=““ lightboxoptions=““ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 autoplay=0 loop=0 videocss=“position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;“ playbutton=“https://tender-babbage.5-9-58-145.plesk.page/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png“]

zdroj: Hospodářské noviny


Podporovatelé kandidatury ocenili především  vzestup Jaroslava Bašty, který jim slíbil, že jako prezident by odvolal Fialovu vládu. Dobře cílená trefa může Baštovi zařídit až sedm procent hlasů, které by jinak z velké části připadly Babišovi.

“Pokud budu zvolen prezidentem ČR, udělám vše pro to, aby tato protilidová a protinárodní vláda co nejdříve skončila. Chci pro občany mír a normální život. Ne válku a bídu” uvedl Jaroslav Bašta.

O tom, zdali  může prezident odvolat vládu vedou právníci spory a názory jsou jak pro podporu Baštova názoru, tak proti. Možná budoucí praxe prezidenta České republiky dá odpovědi na rozdílné právní názory ve výkladu dokumentu nejvyšší právní síly České republiky.

Organizátoři akce v závěru poděkovali všem podporovatelům.

“ Strana přímé demokracie má v Chomutově vysoký potenciál, což ukázaly výsledky v komunálních volbách, a proto jsme se rozhodli  zrealizovat setkání našich občanů s kandidátem na prezidenta Jaroslavem Baštou, uvedl předseda SPD MO Chomutov Zdeněk Vaňkát.


Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email