Vláda zavádí politické trafiky na vrub občanů ČR

Po tají se vládní organizovaná skupina snaží, mimo rámec legislativního procesu protlačit další politizaci zákona o státní službě, která zároveň počítá s tím, že bude možné neomezeně dosazovat na státní instituce politické figurky jako za dob totality.
Nejen, že taková změna ještě více zpolitizuje práci úředníků, ale navíc spustí další navinu toku veřejných peněz na platy politicky dosazených konzumentů na vrub občanů České republiky.

V době, kdy občané řeší jak nakrmí své děti, žijí “z ruky do huby”, tak politici ve zrychleném procesu připravují trafiky pro své “stranické odborníky”, kteří by často výběrovými řízeními vůbec neprošli.


Krátké shrnutí toho, jak se po večerech snaží současní politici protlačit pašalíky pro další politické vazaly. 


Od pravicové ODS, která slibovala ve volbách zeštíhlení státu, od Pirátů, kteří slibovali transparentnost, korupčními skandály prolezlého hnutí STAN a dalšími stranami, které by se pod vlastní značkou vůbec do sněmovny nedostaly se dalo čekat mnohé, ale kromě ničeho dobrého se zřejmě nejvíce politici soustředí na vyžírání peněz občanů, kromě toho, že svým konáním stále více zadlužují celou Českou republiku..

“Je vidět, že tato vláda si dělá co chce, a to jen proto, že tento slepenec má většinu, kterou získali podvodem. Je vidět že nám vládnou úplní debilové a korytáři, jim nejde o demokracii, ale jen o vlastní prospěch.” uvádí na sociálních sítích Margita Berendová (Margita Berendová).

“Vláda Petra Fialy de facto podporuje korupci. Vytvořila velké množství nových politických trafik pro své kamarády za stovky milionů ročně. Vládní pětikoalice premiéra Petra Fialy (ODS) ve Sněmovně minulý týden přes odpor hnutí SPD protlačila změnu služebního zákona, která přinese silnou politizaci státní správy, další snížení odborné úrovně a zejména další masivní utrácení peněz daňových poplatníků. Tato změna mimo jiné ruší pozice odborných náměstků a dává ministrům nově možnost dosadit si na pozice svých politických náměstků neomezený počet osob (namísto dosavadních dvou), což bude v praxi znamenat vznik velkého množství dalších stranicko-politických trafik za stovky milionů korun ročně z veřejných peněz. Vláda Petra Fialy (ODS) tedy v situaci, kdy je státní rozpočet doslova v troskách a jeho deficity dosahují rekordních objemů, de facto podporuje korupci tím, že vytváří neomezené množství nových politických pozic placených z veřejných zdrojů. A to v situaci, kdy třetina českých domácností má podle Českého statistického úřadu problém vyjít s penězi, čtvrt milionu lidí nemá na základní životní potřeby a přes milion Čechů je součástí nízkopříjmových domácností. Namísto potřebné pomoci sociálně ohroženým skupinám obyvatel a firmám ohroženým zdražováním a energetickou chudobou hodlá vládní koalice ve velkém uplácet své stranické kamarády novými funkcemi, a připojit je tak na veřejné penězovody, přes které bude dále vysávat státní rozpočet a zvyšovat veřejný dluh. Je to naprostá hanebnost a další podvedení voličů, protože před volbami současné vládní strany naopak slibovaly odpolitizování státní správy, snižování státního dluhu a počtu státních zaměstnanců,” uvedl na facebooku poslanec Tomio Okamura.

 


Podvádí občany České republiky současná vláda?

Jsou demonstrace tisíců lidí jen zábava, kterou si vyplňují svátky?

Je na čase, vyslat zpět vládním politikům signál od občanů České republiky? 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.