Další zdržení na I/13. U Krupky se opravuje most, v Děčíně se musí zpevnit hroutící se svah

Ústecký kraj – Během letních měsíců musí řidiči počítat s větším množstvím uzavírek komunikací z důvodu plánovaných oprav. Ředitelství silnic a dálnic aktuálně na silnici I/13 mimo jiné rekonstruuje most u Komořan u Mostu a také v obci Soběchleby u Krupky a v pondělí začne dlouho připravované zpevňování nestabilního svahu v Děčíně. U obou akcí musí v daných úsecích řidiči počítat s kyvadlovým provozem.

Na konci června se dělníci pracující na stavbě mostu u Komořan přesunuli na jeho druhou polovinu. Tento most má být uveden do provozu v září. Video z průběhu prací můžete zhlédnout ZDE.

V Soběchlebech na silnici I/13 zahájili silničáři opravu mostu ev. č. 13-068. „Práce probíhají za částečné uzavírky s kyvadlovým provozem řízeným semafory. Rekonstrukci za 1 milion korun provádí společnost STRABAG a. s.. Zprovoznit most plánujeme koncem tohoto roku,“ informuje ŘSD na sociálních sítích.

Od pondělí 15. července začne Ředitelství silnic a dálnic opravovat svah na Teplické ulici v děčínských Podmodklech naproti STROJ-UNIONU na silnici I/13. Svah je totiž dlouhodobě v havarijním stavu.

V místě oprav budou řidiči projíždět jedním jízdním pruhem. Částečně se bude jezdit po chodníku. Provoz zde bude řízen semafory.

Chodci tímto úsekem projdou, chodník od dopravy oddělí kvůli bezpečnosti betonové panely. Práce by měly trvat do konce srpna

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email