Pozor! Blíží se velké změny v dopravě

Chomutovsko – Od neděle 3. března začnou ve vybraných lokalitách platit nové jízdní řády, které reagují na poptávku cestujících i místních zaměstnavatelů.

Například díky velkému zájmu o autobusovou linku 413 mezi Litoměřicemi a Prahou se Ústecký kraj rozhodl podpořit přidání dalšího dopoledního spoje. Posílení se dočká i linka 472 z Ústí nad Labem do Libouchce a Jílového. Linku 413 na Litoměřicku provozuje Ústecký kraj společně se Středočeským od loňského roku. Hned od začátku provozu byl o ni velký zájem. Proto se kraje nyní dohodly na přidání dopoledního spoje.

Nově tak bude autobus vyrážet do pražských Letňan v 7:50, 8:50 a 10:50. Nových spojů na Ústecku ve večerních hodinách se dočká i linka 472 z Ústí nad Labem ve směru na Libouchec a Jílové. Na Podbořansku kraj mírně upraví časy u ranního spoje linky 743 na trase Žatec – Libořice – Podbořany, aby lépe propojoval navazující spoje. V lokalitě Lovosice – Louny se dočká úpravy dopolední spoj linky 705 v úseku Peruc, Telce – Peruc kvůli lepšímu propojení s městem Louny. Na Mostecku se mírně upraví časy odjezdů vybraných spojů linek 545 a 735.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email