Klouzačku zadarmo motoristé v Chomutově příliš neocenili

V posledních dnech se počasí v České republice podepsalo na mnoha dopravních nehodách. Chomutov nebyl žádnou výjimkou. Ale jak se vyznamenali současní politici na náměstí v okolí radnice, kde mimo jiné i trvale bydlící občané platí za parkovné nemalé peníze ilustruje jedna z mnoha fotografií pořízených našimi čtenáři.

„Celé náměstí bylo jako sklo, musel jsem nutně odjet, ale nebylo to možné. Chápu, že jako každý rok počasí překvapilo všechny včetně silničářů, ale my do pokladny města na základě rozhodnutí našich politiků za parkování draze platíme, a navíc je živíme z našich daní. Ale oni pro nás kromě nekonečných výmluv nedělají zhola nic,“ uvádí naštvaný podnikatel, který platí v Chomutově daně a stěžuje si na to, jaký servis od politiků za to dostává.

V Chomutově pokračuje po volbách vláda hnutí ANO s Novým Severem, který ve volbách u voličů výrazně propadl a ztratil jejich důvěru. I přes to, že Nový Sever skončil až na čtvrté pozici, tak si politici bez dlouhého váhání padli krátce po volbách kolem krku a udělali staronovou koalici.

Prý je spojuje dobrá spolupráce z minulých let. Ale čísla ukazují i na nezvykle rychle rostoucí zadlužování města, dále jdou za politiky kontraverzní prodeje městského majetku a zajímavé hospodaření v městských firmách, které významně obsazují právě politici z Nového Severu a často i takoví, kterým voliči dali ve volbách jasnou stopku.

Technické služby města Chomutova má v gesci primátor Hrabáč (ANO).

Pod vedením politika Hrabáče, mnoho zimní nadílky silničáři v Chomutově u radnice nepohrabali. 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email