Kampaň Nového severu v rukách náměstkova švagra

Politické parazitování toho nejhrubšího zrna se projevuje i při letošních komunálních volbách. Na městském majetku opět vévodí politické reklamy Nového Severu.

V květnu letošního roku jsme informovali veřejnost o tom jak  se dostaly do rukou náměstkova švagra Davida Dindy (Nový Sever) City lighty vybudované na veřejném majetku města. Reklamní plochy na zastávkách autobusů jsou opět zaplněny  politickým obsahem od Nového Severu.

Celý příběh se odehrál již dříve, ale právní důsledky konání politiků dopadají do dnešních dnů. Nejen, že vše probíhalo daleko za hranou transparentnosti veřejného výběrového řízení, ale navíc se zde ukázkově střetává veřejný zájem se soukromým v podobě evidentního prospěchu, ale nikoli na vrub důvěřivých občanů, ale spíš pro příbuzné politiků, kteří pohotově “zasekli své drápky” ve správné chvíli a na správném místě.

Dnes je asi každému jasné, že politik Dinda podle svých předvolebních slibů vdechl nejvíce života nejspíš do své vlastní politické kampaně, umístěné na majetku města, ale hlavně do byznysu svých příbuzných, opět vycházejícího z přisátí se k veřejnému majetku všech občanů Chomutova, který byl nepřátelským způsobem převzat do soukromých rukou.

 


Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email