Jdu do komunální politiky, říká Sabina Lecjaksová

Mgr. Sabina Lecjaksová kandiduje za Svoboda a přímá demokracie (SPD) s podporou strany PRO.

Co je důvodem Vaší kandidatury do zastupitelstva města Chomutov?

Jsem rodačka z Chomutova a kandiduji za stranu PRO. Současná situace v Chomutově mi nepřijde ideální, proto jsem se rozhodla kandidovat a přispět v oboru bezpečnosti.

Jaké je Vaše občanské povolání?

Při škole jsem pracovala v bezpečnostní agentuře. Nyní jsem obchodní manažerka. Do budoucna bych se k práci v oboru bezpečnost určitě chtěla vrátit a uplatnit své znalosti v praxi.

Co můžete občanům Chomutova nabídnout jako kandidát do zastupitelstva?

Chci zlepšit hlavně bezpečnost ve městě. Myslím, že městští policisté by měli být více vidět v ulicích, v městském parku, dále v centru města a na sídlištích. Místo radarů na Palackého ulici bych raději viděla vhodné a moderní dopravní řešení. V současné době je to spíš „kasička na peníze“, než smysluplné řešení pro občany města Chomutov.

Co byste ráda změnila nebo zlepšila v Chomutově?

Mám za to, že Chomutov by si zasloužil nový, mladistvý nádech ovlivněný pohledem nové generace, která se příliš do veřejného života nezapojuje.
 
Jaký je Váš názor na práci současné koalice v Chomutově?

Konkrétně se vyjadřovat k práci koalice v Chomutově nechci, ale obecně mohu říct, že nejsem s jejich prací spokojena. Proto jsem se rozhodla, že možnou cestou je ukázat, že existují odborná a smysluplná řešení pro všechny občany.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email