Bezdomovci trápí město Chomutov

Potulování bezdomovců v centru Chomutova, ale i mimo něj vypadá jako příběh s nekončícím dějem. Spoustu lidí si neví rady, jak s takovou situací naložit, a proto ji raději neřeší, i když je to v hloubi duše trápí. Najdou se však i tací, kteří vezmou rozum do hrsti a konají. To se povedlo jedné nejmenované ženě, která bydlí v okolí Luny.

Několikrát volala na povalující se bezdomovce Městskou policii, kteří denně posedávají v podnapilém stavu v okolí jejího bydliště. Ne jeden člověk by se ve dne bál pustit své děti z domu, aby si mohly jít hrát či nechat seniory venčit své čtyřnohé miláčky, aby se procházeli okolo takových lidí. Paní nespočetněkrát volala hlídku Městské policie, avšak bez žádného výsledku nebo řešení.

Zdůrazňujeme, že paní se snažila problém vyřešit i internetovou cestou, kdy psala e-mail panu primátorovi a náměstkovi o problematice s bezdomovci. Prvním zdárným krokem pro paní a ostatní bylo, že se dnes odpoledne sešlo pár jedinců, kterým nebyla situace lhostejná a rozpoutali diskuzi o celé problematice.

Jak by se dále mohlo postupovat a jaké jsou možnosti. Jak bude jednání pokračovat a jestli se lidé dočkají nějakého řešení pro vás budeme sledovat.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email