Piráti Chomutov budou i nadále vysílat živé přenosy zápasů

Fanoušci Pirátů Chomutov budou mít i nadále možnost sledovat zápasy online, prostřednictvím internetového vysílání. Během postupové jízdy z krajské ligy zaujaly širší odbornou veřejnost živé internetové přenosy z venkovních utkání play-off a kvalifikace, které měly formu zápasového studia. Přestože druholigová klání bude na internetu vysílat společnost Perinvest, klub bude i v nadcházejícím ročníku produkovat vlastní streamy z domácích i venkovních duelů.  

„Jsem rád, že jsme se prostřednictvím vedení Asociace druholigových klubů ledního hokeje dohodli s Perinvestem, abychom si streamy dělali i nadále sami,“ říká Roman Jüngling, který má v rámci marketingového týmu Pirátů na starost mimo jiné i technické věci. 

Fanoušci se tak dál mohou těšit na živé přenosy navíc z venkovních střetnutí doprovázené komentářem stejně jako v předešlé sezóně. „Novinkou u domácích zápasů, které i nadále bude snímat jedna kamera, bude skóre přímo v přenosu,“ přibližuje režisér multimediální kostky a scenárista programu během domácích duelů. 

„V případě, že bychom venku hráli nějaký opravdu atraktivní duel, zvažujeme, že bychom studio zařadili už v základní části nebo nadstavbě. Pokud bychom postoupili do play-off, pak bude studio samozřejmě opět ve hře,“ pokračuje Roman Jüngling s tím, že vše záleží na technických i lidských kapacitách a financích. 

Další změnou je, že i venkovní klání budou zpoplatněna. Za každý přenos z domácího i venkovního souboje zájemce zaplatí 49 korun. „Hledali jsme ideální platformu, přes kterou placené streamy vysílat, a vyšel nám z toho Facebook, přestože jsme si vědomi, že někteří fanoušci ho mít nemusí,“ vysvětluje člen klubového marketingového týmu s tím, že finance poslouží na vylepšování klubových streamů či dalšího zpravodajství. 

„Věříme, že v domácích zápasech nás budou fanoušci podporovat především přímo v ROCKNET ARÉNĚ, ale ne každý se na zápasy kvůli pracovním nebo jiným povinnostem dostane. Právě pro takové fanoušky jsou streamy z domácích utkání určeny. Přenosy z venkovních zápasů pak vnímáme jako možnost, aby naši fanoušci byli přímo v dění obrazem i zvukem,“ uzavírá Roman Jüngling. 

zdroj/ Piráti Chomutov 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email