Dobrodružné projížďky pohádkovým zooparkem v Chomutově se blíží

Zoopark v Chomutově je již připraven ta tradiční a velmi oblíbené Pohádkové safari, které se v areálu koná každý rok.  

Nevšední výpravy s nádechem kouzel a nadpřirozena jsou nachystané na pátek  15. a sobotu 16. července. Jízdy po areálu zooparku budou opět plné zastávek s pohádkovými scénami v podání herců z Divadla V Pytli a dobrovolníků. Věříme, že stejně jako každý rok dokáží zoopark proměnit v opravdu pohádkovou říši, kde se baví děti i dospělí. 

V jízdách se budou pravidelně střídat Safari Expres a vláček Amálka, návštěvníci si tak mohou zarezervováním konkrétního času zároveň vybrat soupravu, která je poveze. Začínat bude terénní Safari Expres první jízdou ve 13 hodin a poté bude vyjíždět vždy v celou hodinu až do osmi večer. Od 13.30 pak vždy po hodině vyrazí na stejnou trasu zoovláček, až do poslední jízdy v 19.30 hodin. Pohádková trasa povede přes všechny tři areály, tedy zoo, safari i skanzen. 

Jízdné je stanovené na 200 Kč za dospělého a 150 Kč za dítě. Rezervovat si vstupenky můžete již nyní zde . Děti do dvou let platit nemusí, ale nemají zaručené místo. Předpokládá se, že je budou mít rodiče na klíně. Kapacita Safari Expresu je padesát osob, Amálka pojme dokonce šedesát cestujících.

 

 

 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email