V Klášterci nabízela erotické služby, jenže žena byl muž

Klášterec nad Ohří – Již téměř na 100 tisíc korun se v součtu vyšplhaly škody, které měl důvěřivým obětem způsobit 31letý muž z Klášterce nad Ohří. Ten se podle zjištění kriminalistů na internetovém portálu, kde lidé mimo jiné umísťují erotické fotografie a videa, vydával za ženu. Pod smyšleným ženským jménem pak měl zájemcům nejčastěji slibovat poskytnutí služeb sexuálního charakteru, zaslání intimních ženských fotografií apod.

V některých případech měl peníze lákat pod legendou, že potřebuje půjčit z důvodu finanční tísně. Za slíbené erotické „služby“ předem požadoval zaslání peněz, avšak po obdržení různých částek (pohybujících se v rozmezí od několika set až do několika tisíc korun) na bankovní účet žádné služby ani produkty neposkytl.

Peníze samozřejmě nikomu nevrátil a přestal s poškozenými komunikovat. Poté, co se jeden z podvedených obrátil na policii, začali kriminalisté případ prověřovat. Rozsáhlým šetřením zjistili, že těch, co dotyčnému „naletěli“ jsou více než tři desítky a tento počet nemusí být konečný. „Podle získaných informací měl muž při svých podvodech používat několik různých účtů. Pro popsané jednání ho vyšetřovatel obvinil ze spáchání trestného činu podvodu,“ uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email