Vrátil se pro pivo a spadla klec

CHOMUTOVSKO – Podezřelý skončil za mřížemi.

Za mřížemi skončil po konání zkráceného přípravného řízení 45letý muž z Kadaně. Policisté ho nejprve zjistili jako podezřelého z krádeže jízdního kola, které se měl dopustit ve druhé polovině listopadu v Chomutově. Kolo v hodnotě 7 tisíc korun si jeho majitelka nechala uzamčené u zábradlí pomocí lankového zámku ve vestibulu panelového domu.

Původně neznámý pachatel zámek násilím odstranil a kolo odcizil. Policisté totožnost podezřelého už den po krádeži zjistili a než ho stačili vypátrat, usnadnil jim práci sám. Dotyčný se totiž v Kadani, kde pobývá, vypravil na „nákup“ za pět prstů. V supermarketu hned u vchodu sebral krabici plnou olivových olejů v celkové hodnotě bezmála 2 tisíce korun. Prodejnu se mu podařilo i s lupem opustit, aniž by ho ostraha stačila zadržet. Oleje pak za pár stovek prodal.

O pár hodin později se do stejného obchodu vrátil, aby si tam koupil pivo. Měl však smůlu, pracovník ostrahy ho totiž poznal a přivolal strážníky a policisty. Recidivista, který byl na jaře tohoto roku propuštěn z vězení, byl tedy zadržen. Poté, co mu policisté sdělili podezření ze spáchání trestného činu krádeže, ho soud poslal do vazby.

zdroj: PČR

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.