Zloděj se pokusil ukrýt v křoví. Proti psímu nosu neměl šanci

Kadaň – Na konci září byla policejní hlídka vyslána do ulice Budovatelů v Kadani, kde se neznámý pachatel dostal přes balkon do přízemního bytu panelového domu. Jak se snažil násilím otevřít okno, probudil tím majitele, který spal v jiné části bytu po noční směně.

Ten šel ihned do místnosti s balkonem a nezvaného hosta tam vyrušil. Pachatel okamžitě utekl stejnou cestou. Probuzený muž ihned kontaktoval policii.

Hlídce, která se na místo dostavila, pak popsal, jak dotyčný vypadal a co měl na sobě. Policisté na základě popisu propátrávali okolí. Kvůli pátrání po pachateli byly na místo vyslány i psovodky se služebním psem, které zahájily průzkum okolí ve služebním vozidle. Jedna z nich si na autobusovém nádraží všimla muže, který odpovídal popisu podezřelého. Jakmile uviděl policejní auto, dal se na útěk směrem k přilehlému křovinatému porostu. „Psovodka v místě, kde muž seděl na lavičce, nasadila služebního psa. Ten stopu zachytil a vedl policistku několik desítek metrů přes křovinatý porost, kde se dotyčný ukrýval. Vzápětí byl tedy zadržen a převezen na služebnu,“ popsala událost policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email