Posilněný alkoholem masturboval na sídlišti.

Nepříjemný zážitek mají za sebou členové jedné rodiny, kteří se minulý týden kolem 17té hodiny chtěli společně vydat do obchodní zóny. Sejít se měli venku a pak odjet autem. Mladá žena tedy se svým osmiletým synem čekala před panelovým domem na sídlišti Zahradní na své rodiče, s nimiž byla domluvena na společné cestě na nákup.

Po chvíli čekání si všimla muže, který se pohyboval v jejich blízkosti a díval se na ně. Potom šel do auta, kde si sedl dozadu a měl na ně rukou gestikulovat, aby šli k němu. Syn byl prý vystrašený a tiskl se k matce. Po chvíli přijeli ženiny rodiče a ona se synem nastoupili k nim do auta.

Když míjeli vozidlo zmíněného muže, tak ten prý vystoupil, stáhl si kraťasy, vytáhl své přirození a začal masturbovat. Dotyčná neváhala, zavolala na linku 158 a na místo přijeli policisté. Muž se mezitím přemístil, avšak díky informacím od oznamovatelky ho hlídka vzápětí zadržela.

Přitom byl očividně pod vlivem alkoholu. Další den vyšetřovatel tohoto muže středního věku žijícího v Chomutově obvinil ze spáchání trestných činů výtržnictví a ohrožování výchovy dítěte. V případě prokázání viny u soudu mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

„Byl očividně pod vlivem alkoholu. Vyšetřovatel muže středního věku žijícího v Chomutově obvinil ze spáchání trestných činů výtržnictví a ohrožování výchovy dítěte. V případě prokázání viny u soudu mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody,“ uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email