Charitativním turnajem pro onkoláčky začnou prázdniny v Chomutově

Chomutov – První prázdninovou sobotu, tedy 1. července proběhne ve sportovní hale Cihla v Chomutově už 6. turnaj Šance onkoláčkům.

Sportovní týmy budou soutěžit ve futsalu už od deváté hodiny. Pro všechny příznivce a návštěvníky je připraven prodejní prostor s rozmanitými výrobky. Opět z celé akce půjde veškerý výtěžek na transparentní účet nadačního fondu.

„Šance onkoláčkům je nezisková organizace, která vznikla 17. 12. 2014 se záměrem materiálně a finančně pomáhat dětem s vrozenými vadami, s jiným závažným onemocněním, dětem v onkologické léčbě a 2 roky po jejím ukončení. Do dnešního dne pomohli nebo zprostředkovali pomoc již 9 000 dětem v onkologické léčbě a skoro 2 500 dětem s jiným vážným onemocněním. Turnaj pořádá člověk se srdcem na správném místě a to již 6. rokem můj spolužák Jan Dvořák, který samozřejmě má veškeré dokumenty k tomu, aby turnaj mohl pořádat. Vy, kteří mě znají blíže, víte, že se snažím pomáhat, jak jen to jde, ať už přímo konkrétní osobě či dítěti, tak i nadacím typu jako je i tato. Vše mám ověřené a vím, že veškerý výtěžek putuje tam, kam je třeba. Pokud bude chtít přispět jinak, můžete QR kódem, který slouží na finanční příspěvek jakékoliv částky,“ upozorňuje na sociálních sítích Michaela Hejnyšová, která se takto snaží získat pozornost pro akci u co nejvíce lidí.

Přijďte fandit, nebo se jen podívat, pomozte svým příspěvkem na dobrou věc.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email