Před domem nadělala obrovský nepořádek, začali se sem sbíhat bezdomovci. Dostala za to pokutu.

Chomutov – K prověření oznámení do ulice Puchmayerova byla vyslána hlídka územních strážníků. Důvodem bylo ohromné množství nepořádku, jehož počet během dne rostl.

Nejdříve tomu nájemníci nevěnovali téměř žádnou pozornost v domnění, že si to osoba v rámci nějakého stěhování uklidí. Ale to se  vůbec nestalo.  Naopak na místo se začali sbíhat lidé, kteří se v odpadu přehrabovali a vybírali si věci, které by se jim hodily. Přebírači odpadu byly z místa posléze hlídkou strážníků vykázány. Následovalo ztotožnění ženy, jejíž měly být všechny věci vyskládané před domem.

Po kontaktování žena nepopírala, že jsou věci její, ale prý nesehnala nikoho, kdo by je odvezl. Ale možná ani netušila, že se tímto jednáním dopustila přestupku. Za znečištění veřejného prostranství ji na místě strážníci uložili pokutu a  předali ji kontakt na Technické služby Chomutov, se kterými si lze domluvit odvoz odpadu na vlastní náklady. To jak žena naložila dál se svým odpadem bylo také následující den zkontrolováno hlídkou městské policie, která dohlédla na to, aby žena svůj nepořádek z ulice odstranila.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email