Skopčáci vše skoupili a teď diktují, pijavice, hřímal odborář Dufek.

Odborář Dufek na sobotní protivládní demonstraci pod názvem „Česko proti bídě“, organizované politickou stranou Právo, Respekt, Odbornost (PRO) pronesl ostrý projev.  Na paškál přišel například Senát, který schválil nižší valorizaci penzí všem seniorům v České republice.

Vláda ze stejných peněz státu rozdává dary do ciziny, posílá vojenský materiál za hranice naší země, nakupuje stíhačky a tanky a krátí seniorům peníze na živobytí a mnohé obchody dělá na duh, který roste daleko rychleji, než za období nedávné pandemie.

„Jsem přesvědčen, že musí nastat doba, že přestanou žvanit ty své nesmysly, které tento národ nechce poslouchat. Musíme ten humus zlikvidovat, protože toho vláda zneužívá,“ řekl.

Dufek také otevřel téma privatizace a společností ze zahraničí, které privatizovala nejmasivněji vládní ODS.
„Skopčáci skoupili všechny firmy a dneska nám diktují. Na druhé straně vysávají naši republiku jako pijavice, podívejte se, kolik peněz tady zůstane a jak si žijí naši občané. Nejsme občané druhé kategorie,“ řekl šéf Asociace samostatných odborů (ASO).
Setkání občanů České republiky demonstrujících proti vládě Petra Fialy z ODS dále sdělil, že je potřeba přitvrdit. V krajním případě by podle Dufka přicházela v úvahu blokáda skladů supermarketů.
„A uvidíme, kdo to vydrží, jestli oni, nebo my. Češi rádi říkají: ,Když to nejde po dobrým, půjde to po zlým,‘“ řekl.

Po protivládních demonstracích z minulého roku bylo shromáždění občanů ČR pod názvem „Česko proti bídě“ svoláno poprvé politickou stranou.

Svolavatelem a novým politickým subjektem, který nalezl odvahu se postavit současné vládě je strana Právo, Respekt, Odbornost (PRO) včele s právníkem a předsedou Jindřichem Rajchlem. Ten dlouhodobě upozorňuje na nesystémové řízení České republiky, která vedou k reálnému chudnutí občanů ve srovnání s okolními státy a likvidaci české ekonomiky.

autor:Miri

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email