Covid prý unikl z laboratoře, USA chce odtajnit vyšetřování tajných služeb

Mnohá media dnes zveřejňují informace o tom, že pandemie koronaviru s největší pravděpodobností vznikla v důsledku úniku viru z laboratoře.

Vyplývá to z tajného zpravodajského dokumentu amerického ministerstva energetiky, které původ nemoci vyšetřovalo a nedávno předalo informaci Bílému domu a dalším vysokým činitelům. Úřad se tak přiklonil k verzi, kterou už dříve poskytla FBI. S tímto tvrzením však nesouhlasí jiné agentury provádějící vlastní vyšetřování.

Americká veřejnost bude mít pravděpodobně šanci dozvědět se skutečné a věrohodné informace o původu nemoci covid-19, které mají zpravodajské služby. Dolní komora amerického Kongresu v pátek jednomyslně přijala zákon s tím, že si to Američané zaslouží.

Dolní komora amerického Kongresu jednoznačně schválila rozhodnutí odtajnit informace amerických tajných služeb o původu nemoci covid-19. Rozhodnutí bylo přijato napříč oběma stranami v době třetího výročí startu pandemie.

Kromě honu na mnoho lidí se celé lidstvo planety země nuceně zapojilo do byznysu farmaceutických firem, které dodávají do dnes vakcíny, o kterých mnozí polemizují. Ztráty na životech se dotkly mnoha rodin na celém světě. Mnoho firem na pandemii vydělalo pohádkové peníze, mnoho firem zkracovalo a mnoho států se astronomicky zadlužilo.

Informace, které mají být odtajněné, se vážou k Čínskému institutu virologie, který sídlí ve Wuchanu. Toto zařízení je pravděpodobně spjato s výzkumem, který zde probíhal.

Kolik takových laboratoří na světě je?

To se zřejmě veřejnost nikdy nedozví, protože taková zařízení nemusí mít jen civilní charakter.

Bude jediné ohnisko tou skutečnou náplastí na ukojení zvědavosti lidí, nebo se opět vyseparuje pravda, která se bude masivně šířit a viník bude označen tak přesvědčivě, aby se mohla celá smutná záležitost uzavřít pod příkrovem mlčení spadajícího do vojenských a tajných programů těch nejnebezpečnějších a nejbohatších, kteří si hrají se vším, co jsou lidé dnes schopni zkoumat?

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email