Maminky nemají času nazbyt a proto cvičí online!

Únava, nedostatek času, občasné, nebo žádné hlídání… Jak z toho ven a jak se dostat zpět do formy?

Zeptali jsme se na to fitness trenérky, mamky dvou dětí a zakladatelky online cvičení pro maminky Máma, co trénuje, paní Markéty Brožové.  
Redakce: Markét, Vy cvičíte s maminkami online. Proč zrovna tato varianta?
Markéta: Když se mi narodili kluci, uvědomila jsem si, že na chození do fitka už nemám tolik času, co dříve a často se tam vůbec ani nedostanu. Postava po dvou porodech nebyla zrovna ideální a já se nechtěla vzdát toho, že se dostanu zpět do formy. Posledních několik let jsem pracovala jako trenérka a manažerka jedné sítě fitness a tak jsem i vzpomínala na to, jak jsem všem těm „mamkám“ vesele radila, že si zkrátka musí najít čas a že je to o prioritách ???? Jestli to čtou, tak se určitě smějí, protože jim musím dát za pravdu, že ne vždy to zkrátka jde…

Začala jsem hodně cvičit i doma a uvědomila si, že v podobné situaci je jistě hodně dalších maminek. Mnohé z nás řeší hlídání, aby bylo „fitko“ poblíž a na malých městech či vesnicích takové možnosti mnohdy i chybí.

Redakce: Kde Vás maminky najdou a jak mohou začít?

Markéta: Najdou nás buď na našem webu www.mamacotrenuje.cz, nebo také na facebooku (máma, co trénuje) či instagramu (mama_co_trenuje). Asi bych doporučila, aby se s námi nejprve spojily prostřednictvím sociálních sítí a my jim pomůžeme s výběrem vhodného programu.

Redakce: A co motivace? Nechybí maminkám takový ten přímý kontakt?

Markéta: Myslím, že je to individuální. Někdo preferuje osobní návštěvy fitka, někomu je online příjemnější. Co se týče mnohých maminek, tak by třeba někdy i fitko upřednostnily, ale stejně nemají kdy, takže je pro ně online varianta jedinou možností. U nás to ale není tak úplně bez kontaktu. Máme facebookovou skupinu, kde jsme v kontaktu, vlastně, stále. Maminky se mohou přidat zde.

Redakce: Pokud jsem tedy maminka, která by potřebovala začít, co byste mi vzkázala.

Markéta: Rozhodně se s námi spojte a vybereme vhodnou variantu i pro Vás. Začátky jsou těžké, ale pojedeme to společně, krok za krokem. Všechny jsme mamky a víme, že v tomto režimu některé rady a obecná doporučení tak úplně nefungují. Chce to spíše něco funkčního, ze života 🙂 Budu se moc těšit!

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email