Obvinil ze znásilnění poslance koalice Spolu.

Server PrahaIN přinesl ve čtvrtek večer informaci o 39letém masérovi, který se obrátil na policii s tím, že ho znásilnil poslanec koalice Spolu.

Na text v noci zareagovala KDU-ČSL v tiskové zprávě s tím, že se jedná o jednoho z jejích poslanců, který ale veškerá obvinění popírá. V prohlášení maséra označují za duševně nemocného muže, který nebere medikaci.

„Dotyčný poslanec se seznámil se zněním trestního oznámení a policii podal vysvětlení s tím, že nařčení z uvedených skutků jsou zcela smyšlená a nikdy k nim nedošlo,“ uvedlo tiskové oddělení strany. Seznam Zprávy totožnost poslance znají a oslovily ho s žádostí o vyjádření. Zatím nereagoval.

Server PrahaIN, který spoluvlastní a šéfuje mu ředitel Parlamentních listů Jan Holoubek, tvrdí, že masér inzeroval na erotické seznamce a poslanec si ho objednal do služebního bytu. Při jedné z návštěv ho měl sexuálně zneužít.

Zdroje z lidové strany naopak tvrdí, že muž si poslance nejspíše vyhlédl na internetu a chtěl s ním navázat kontakt. Poslanec zvažuje proti oznamovateli právní kroky.

„Dotyčný poslanec je vázán mlčenlivostí dle pokynů Policie ČR a tedy nemůže do jeho uzavření celý případ komentovat. Poslanec poskytl policii plnou součinnost,“ uvedlo tiskové oddělení KDU-ČSL.

„Ke konkrétní osobě se vyjádřit nemohu. Mohu sdělit, že se oznámením zabýváme a zjišťujeme, jestli se jedná o protiprávní jednání nebo ne,“ sdělil Seznam Zprávám mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email