Společný vánoční večírek krajské strany PRO a oblastního hnutí SPD

vecirek spd pro 22

V pátek 9.12. proběhl vánoční večírek pro členy, příznivce, ale i pro voliče strany PRO a hnutí SPD. Na akci dorazilo kolem 100 lidí. Jeden z hlavních účelů večírku bylo podpořit chomutovský dětský nadační fond Zdraví Dětem.

Podařilo se vybrat a na místě předat 21.040 Kč.

Pan poslanec Mgr. Zdeněk Kettner vyhrál v tombole hlavní cenu, televizi. Na místě se této ceny vzdal a výhru předal primáři dětského oddělení MUDr. Jiřímu Krohovi, aby ji mohly využít děti v nemocnici.

Při zahájení večera proběhla beseda zastupitelů z okresu Chomutov s občany. Za město Chomutov se zúčastnil předseda zastupitelského klubu SPD s podporou PRO JUDr. Ladislav Kosán, Ing. Bc. Jan Novotný, Mgr. Šárka Jánošková, Tereza Kamenická a Mgr. Sabina Lecjaksová. Za město Jirkov dorazil předseda zastupitelského klubu SPD s podporou PRO Patrik Macák, Ing. Martina Becková a Bc. Lada Lacinová. Z Klášterce nad Ohří přijel Ing. Bc. Jaroslav Kohout a také zastupitel za Strupčice Jaroslav Vostrý.

Za hnutí SPD se zúčastnil poslanec Mgr. Zdeněk Kettner, krajský předseda Ing. Dominik Hanko a oba místopředsedové oblasti Chomutov Zdeněk Vaňkát a Jana Brožová. Za stranu PRO předseda JUDr. Jindřich Rajchl, krajský předseda Ing. Matěj Drbohlav MBA, oba krajští místopředsedové Mgr. Vladimír Navara a Mgr. Andrea Hříbalová, předseda MO Chomutov Bc. Pavel Podmanický, ale třeba i krajský předseda Karlovarského kraje PhDr. Marcel Kučera, krajská předsedkyně Libereckého kraje Lída Křivánková nebo bývalý fotbalový reprezentant a člen strany PRO Josef Němec.

Partnery celé akce byla regionální televize UTV, místní noviny Chomutovky, restaurace Royal, holičství Jacob’s Barber, obchod s oblečením Milano, restaurace Chicago, pojišťovna Generali nebo také místní hnutí Správná Volba PRO Zdraví a Sport zastoupena Ing. Miloněm Houdou.

“Všem chceme mnohokrát poděkovat za povedenou akci!” dodává na závěr krajský předseda strany PRO Ing. Matěj Drbohlav MBA.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email