Pro manželku jsem byl první a jediný muž. Teď mě požádala, jestli by se mohla vyspat i s někým jiným.

Dušanova žena Mirka má jedno neobvyklé přání. Nikdy nespala s nikým jiným, už od šestnácti má v posteli jen Dušana. A teď žádá svolení k milování s jiným mužem. Je zvědavá a chce mít nějaké srovnání. Dušan řekl jasné ne. Ale jak se zdá, nebude to mít žádnou váhu. Mirka už se totiž rozhodla.

Musím se s někým podělit o žádost, kterou na mě vybalila moje manželka. Žádá svolení, aby se mohla pomilovat i s jiným mužem. Jsme spolu dvacet pět let a ona spala jen se mnou. Její návrh mi přijde nevhodný a dost ponižující.

Slávek (39): Manželka mě pomlouvá u své kamarádky, vyslepičila i to, že jsem selhal v posteli

Věnovala mi své panenství

S Mirkou (40) jsme se poznali, když jí bylo patnáct let. Ve všech směrech jsem byl ten první. Ode mě dostala první polibek, to mě dala v šestnácti své panenství. Já to tak neměl. Před ní jsem spal minimálně se čtyřmi dívkami.

Brali jsme se o pět let později. Náš vztah byl založený na opravdové lásce. O další dva roky se nám narodila Veronika a rok na to Matěj. Během let měla Mirka několik zvláštních proseb ohledně hrátek v ložnici.

Chtěla zkoušet různé věci. Vždycky mi to vysvětlovala tak, že jsem vlastně jediný, s kým spala. A ona chce v oblasti sexu poznat víc. Nebyl jsem proti a snažil se její přání splnit. Vlastně mě to bavilo, protože mít doma ženu, která je takto iniciativní a kreativní, to je sen většiny mužů. Nikdy mě nenapadlo, jak moc ji trápí fakt, že s nikým jiným nespala.

Rudolf (45): Manželka má inzerát na seznamce, chce prý zjistit, jestli je pořád žádaná. Myslíte, že se mě chystá opustit?
 
Manželku asi v posteli nudím

Roky plynuly a já si myslel, že je Mirka šťastná. Jako rodina jsme skvěle fungovali, jako manželé také. Jen jsem měl poslední roky pocit, že nám to drhne v posteli. Z Mirky jako kdyby vyprchala vášeň a chuť se se mnou milovat. Několikrát jsme to otevřeně řešili a hledali způsoby, jak to změnit. Vždycky se ale našlo jen dočasné řešení.

Pak nastalo dlouhé období bez milování. Mirka se pořád na něco vymlouvala. Tušil jsem, že něco tají, ale bojí se mi to říct. Nechtěl jsem naléhat, a tak jsem trpělivě čekal, kdy s tím přijde sama. Ten den nastal letos v létě. Jeli jsme na víkend do rodného města, kde jsme se seznámili. Procházeli jsme stará místa a vzpomínali.

Usedli jsme se k řece, kam jsme chodili randit. „Musím se tě na něco zeptat. Trápí mě totiž jedna věc…“ vysoukala ze sebe a zhluboka se nadechla. „Za celou tu dobu, co jsme spolu, jsem tě nikdy nepodvedla,“ podívala se mi do očí. „Já vím. Ani já tebe. A proč mi to říkáš?“ zeptal jsem se udiveně. „Protože mám jedno přání,“ pronesla tiše a zahleděla se do dáli.

Manželka se chce vyspat i s jiným mužem

„Chtěla bych se pomilovat i s jiným mužem, abych věděla, jaké to je,“ řekla a já nevěděl, jak vlastně reagovat. „Snaž se mě pochopit. Ty máš nějaké srovnání. Nebyla jsem v posteli tvoje první. Je mi čtyřicet a spala jsem jen s tebou,“ řekla poněkud naštvaně. „A po mě chceš, abych ti dal požehnání?“ utrousil jsem jízlivě.

„Nechci to dělat za tvými zády. Otevřeně tě o to žádám. Myslíš, že bys to pro mě udělal?“ zeptala se a chytla mě za ruku. A já pochopil, že to myslí vážně. „Pokud mám odpovědět teď hned, tak říkám ne. Nemůžu ti dát svolení, abys mě podvedla,“ řekl jsem naštvaně a odešel. Když se mi to rozleželo v hlavě, částečně jsem Mirku chápal. Vím, o co jí jde a proč to chce.

Jenže ona jednou dala slib. Vzala si mě a slíbila mi věrnost. Přesně to jsem jí řekl a doufal, že na své přání zapomene. Ona mi řekla, že už je rozhodnutá a až bude příležitost, prostě to udělá. Až se to stane, mohu to vůbec považovat za nevěru, když se mi to vlastně řekla předem?

zdroj: lifee.cz

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email