Bývalý náměstek si nechal udělat vjezd na svůj pozemek za veřejné peníze

Věčný moralista a zastupitel Marian Bystroň (hnutí PRO Chomutov), který plamenně hovoří na zastupitelstvech a bezzubě kritizuje současné vedení města, se před několika léty nejspíš nechoval o moc lépe, než jeho současní kolegové a politici, které na veřejných zasedáních chomutovského zastupitelstva peskuje.

Bohužel existuje jasný důkaz o tom, jak si politik nemravně vypomohl v době, kdy pracoval v koalici pro občany města a rozhodoval o směřování veřejných peněz občanů Chomutova.

Od roku 2014 do roku 2016 byl Marián Bystroň náměstkem primátora. V této době se opravovala ulice Čelakovského v Chomutově. Co by aktivní politik si nechal za městské peníze udělat vjezd přes chodník ke svému pozemku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se ukázalo, že politik chce pozemek smysluplně například k bydlení nebo podnikání.

Ale po řadě let se ukazuje, že zde vůbec nic není a politikův pozemek nemá žádné využití.

Asi vrcholem sprostoty by byl pro[1]dej pozemku po pěti létech, kdy jsou ve hře nižší daně z prodeje, které by měl prodávající z příjmu zaplatit státu, protože by se jen ukázalo, že politik si za městské peníze všech občanů Chomutova svůj soukromý pozemek jen nechal krásně zhodnotit.

Zastupitel a moralista Marian Bystroň je lékař. Nespíš si po zveřejnění jeho občanského projevu v pozici politika mnoho jeho kolegů bude muset odplivnout nad malostí svého kolegy,  jehož výplata neodpovídá zdaleka člověku, který musí myslet jako “prospěchář, žebrák, či nenasytný kolenovrt.“

Bohužel, i tací jsou mezi námi.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email