Dinda se vysmál lidem na facebooku

„Dinda se úplně zbláznil, dělá si z nás legraci, proč nás uráží, člověk mimo realitu,“ dalšími a dalšími výrazy a nadávkami častovali politika Davida Dindu (NOVÝ SEVER) na sosiílních sítích, který se tam vysmál údajně „ironicky“ všem občanům, kteří trpí chudobou, a po očekávaném zvýšení cen plynu a elektřiny se z nich a mnoha pracujících nejspíš stanou za pár týdnů postupně úplní žebráci.

Už dnes někteří politici veřejně hovoří o příkladech lidí, kteří jsou v důchodu, že jim přichází složenky daleko převyšují jejich příjmy. Často staří a nemocní lidé už nemohou jít do práce, aby si přivydělali na přežití.

Kromě toho, že politik Dinda se chová při svých veřejných projevech svérázným způsobem, tak má dost másla na hlavě od počátku, kdy ukořistil křeslo náměstka primátora v Chomutově.  Jeho chamtivost a závislost na veřejných rozpočtech se táhne od počátku jeho kariéry, která je ve znamení příjmů zcela závislých ve veřejných rozpočtech a trvá do současnosti.

Konec konců ještě před tím, než Dinda po poprasku na sítích vymazával pro něj nepříznivé komentáře a vše odstranil, aby se úplně veřejně neznemožnil, tak naše redakce obdržela jeho status, který byl ze sítí odstraněn.  Nespokojený občan, který si vše uložil do mobilního telefonu a zaslal do redakce.

Byla to opět jen další náhoda, dočasné pominutí smyslů, obyčejná hloupost nebo jen arogance moci politika, který je úplně odtržen od reality všedních dnů?

„Je dobře, že se za hloupost v České republice nezavírá, protože by tam jinak skončilo jistě i mnoho politiků.“

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email