Tomio Okamura informuje voliče o mediálních pomluvách

Klesající volební preference stran vládní koalice Petra Fialy a naopak stoupající preference SPD s sebou přináší stále větší mediální a jiné útoky a lhaní o mě, a o SPD, jelikož jsme jediná strana ve Sněmovně, která nemá žádný korupční skandál a žádné problémy.

Proto jsem vás chtěl upozornit, že čím více budou vládním stranám klesat volební preference a budou se blížit zářijové komunální a senátní volby, tím více lží a pomluv na mojí osobu bude. Bohužel to je nečestná realita a způsoby chování stran Fialovy vládní koalice a jejich nohsledů. Politici vládní koalice a s nimi spřažení konkrétní novináři propadají zoufalství a neštítí se absolutně ničeho, aby mě a SPD za každou cenu pomluvili.

My v SPD jsme ale silný tým a budeme jako vždy nadále bojovat ze všech sil za lepší životy všech našich občanů! Nevěřte těmto lžím a pomluvám na mě a na SPD. Jejich cílem je pouze oslabit opoziční SPD, aby se Fialova vláda udržela za každou cenu co nejdéle u moci. Pravdivé necenzurované informace ke všemu aktuálnímu najdete každý den zde na mém Facebooku. Držme spolu a zvítězíme! Česká republika a slušný člověk na 1.místě!

zdroj: Facebook


POZNÁMKA REDAKCE

Děkujeme za Vaše ohlasy.

V minulosti už na Chomutovsku probíhaly pomlouvačné a štvavé kampaně, které byly většinou lživé a anonymní. Zajímavé je, že anonymní špína se nikdy netýkala současné vládnoucí koalice, která má na hlavě nejen máslo, ale na svědomí mnoho kauz, které brzy spaří světlo světa.

Na sociálních sítích se odehrává litý boj a palčivá diskuse o Chomutovkách.

Po řadě let sehraných místních novinářů a politiků se odkrývají zatím první patra politické žumpy. Redakce disponuje materiálem, který se s největší pravděpodobností po prostudování stane předmětem mnoha vyšetřování orgánů činných v trestním řízení. Často na hraně zákona, často dohady, než fakta je potřeba oddělit, aby mnohé informace mohly spatřit světlo světa chomutovské politiky. 

Redakce vůbec netušila, jaká zvěrstva páchají místní politici, kdy policie je spíš slepá jako spravedlnost, která může být díky vlastní slepotě i hluchá.

Aktuálně se řeší, jaké útvary budou oslovovány a jaké orgány činné v trestním řízení budou aktivně pomáhat přetíženým chomutovským strážcům pořádku, bezpečí a spravedlnosti. V Chomutově, kde jsou mnozí bratranci a sestřenice, se pravda na světlo světa jen tak nepodívá. Možná proto trocha okořeněné pravdy rozčeří dno místní žumpy a štiplavý zápach probere místní  zlojedy a pokrytce.   

Je zarážející, že místní politici, kteří stojí po krk v žumpě, se bez strachu vesele producírují po ulicích místo toho, aby chodili z ostudy ušitým kabátem kanály, nehledě na dopady na jejich podlé skutky vůči občanům, kteří do nich vložili svou důvěru. 

Děkujeme za Vaši odporu. Občany Chomutova budeme dál informovat…

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email