Chci žít dál v Chomutově říká Jakub Klačko

Do chomutovského zastupitelstva bude za SPD s podporou strany PRO kandidovat živnostník Jakub Klačko, kterého požádala redakce o rozhovor.

Co je důvodem Vaší kandidatury do zastupitelstva města Chomutov?

V Chomutově jsem se narodil a chci tady žít, a proto chci být aktivní směrem k městu a lidem. Myslím, že rozvoj města napomůže k lepšímu životu všech.

Jaké je Vaše občanské povolání?

Pracuji jako vedoucí holičství. Baví mě práce s lidmi a komunikace. Člověk se dozví mnoho věcí a seznámí se s různými lidmi, a to mi dává smysl. Při prosazování věcí je dobré znát názor mnoha lidí.

Co můžete občanům Chomutova nabídnout jako kandidát do zastupitelstva?

Považuji se za mladší generaci. Mohu pomoci k zjednodušení komunikace mezi mladými lidmi a aparátem města. Mluvit s lidmi je pro mě i politiky podle mého názoru velmi důležité.

Působil jste někdy ve veřejných funkcích, kdy a kde?

Nikdy jsem v žádné veřejné funkci nefiguroval, ale mám jasnou představu o tom, co veřejná práce obnáší, nejen od klientů, ale už jsem se vícekrát zapojil do prosazování dobrých věcí a vím, že to není vždy jednoduché.

Co byste rád změnil nebo zlepšil v Chomutově?

Mám kolem sebe mnoho mladých lidí, kteří dokončili, anebo dokončují studium. Chtěl bych z realizovat projekt startovacího bydlení, který by pomohl udržet více mladých lidí v Chomutově.

Jaký je Váš názor na práci současné koalice v Chomutově?

Je mnoho věcí, které mladým lidem v Chomutově chybí. Nedokáži zhodnotit, jestli současní politici dělají pro lidi málo nebo hodně. Vím, že věcí na zlepšení je mnoho a nestačí jen kritizovat.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email