Překvapením pro mě byly pozitivní ohlasy ze strany občanů a přátel

„Mám za sebou seznamovací období s komunální politikou a mám pocity, že tohle je prostředí, ve kterém bych uměl přežít a být přínosem pro město. Mile mě překvapilo, kolik lidí, se mi ozvalo. Někteří přátelé i po x letech a psali mi, že mi drží palce a mám jejich podporu, které si vážím a moc jim děkuji. Jestliže jste někde na billboardech, tak to městem letí. Podpora je příjemná, samozřejmě druhá věc je, aby se to přetavilo v úspěšný volební výsledek“ říká lídr na primátora Chomutova za SPD s podporou strany PRO Zdeněk Vaňkát.

“Mile mě překvapilo, kolik lidí, se mi ozvalo. Někteří přátelé i po x letech a psali mi, že mi drží palce a mám jejich podporu, které si vážím a moc jim děkuji.  Jestliže jste někde na billboardech tak to městem letí. Podpora je příjemná, samozřejmě druhá věc je, aby se to přetavilo v úspěšný volební výsledek” říká lídr na primátora Chomutova za SPD s podporou strany PRO Zdeněk Vaňkát.

Nenechává mě vůbec klidným, představa o tom, co se má stát s budovou městských lázní. Nikde jsem se nedočetl, a ani není dostatečně vysvětleno, co vedlo současné vedení města k tomu, vzít knížky z městské knihovny a za 600 milionů je přesunout o půl kilometru dále. Nerozumím tomu a mnoho místních občanů se mnou sdílí veliké zklamání z toho, jak naše vedení města uvažuje.

Další palčivý problém v Chomutově je bezpečnost a tzv. nepřizpůsobiví občané a drogově závislí. To, co se děje na sídlištích je někdy daleko za hranou normálního soužití. Pro obyčejné lidi je to svým způsobem něco, s čím nelze bojovat. Tady vidím,  kde současná politická reprezentace má velké nedostatky. Jestliže máme takové krizové lokality a víme o nich, tak musí přijít na řadu nejen prevence, ale i represivní složky a musí fungovat 24 hodin.

Není možné, aby místem projela hlídka MP jednou za den. Tam musí město převzít kontrolu nad vším, co se děje a také plnou odpovědnost. Občan, který něco vidí z okna a následně to hlásí na MP je výborné, ale pak musí následovat jasné řešení a konkrétní opatření, aby se to, pokud možno už neopakovalo. Jestliže budeme mít v budoucnu zastoupení v zastupitelstvu, tak bychom velmi pečlivě zvažovali, co podpořit, a kdy být proti. Nejsem v současné době úplně přesvědčen, že nakládání s majetkem města občanů Chomutova, má vždy hlavu a patu. My nabízíme jasná řešení, která budeme konzultovat s občany.

“Jestliže budu v zastupitelstvu, budu nejspíš pro některé současné zastupitele velmi nepříjemným hráčem, to Vám garantuji, budeme požadovat audit a zaměříme se na výdaje města,“ dodává lídr na primátora Chomutova za SPD s podporou strany PRO Zdeněk Vaňkát.

 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email