Kamencové jezero bude hostit Family food festival a Festival sportu

Kamencové jezero v Chomutově ožije první zářijový víkend velkolepou akcí, která nadchne nejen sportovce a milovníky dobrého jídla, ale i širokou veřejnost. Uskuteční se zde Family food festival souběžně s chomutovským Festivalem sportu.  

V sobotu 3. září odstartuje víkendovou akci program Family food festival. Připraveno bude nespočet stánků se street foodem, osvěžujícími alko i nealko nápoji, zmrzlinou, slanými i sladkými delikatesami. Na své si přijdou i milovníci netradiční kuchyně a ochutnat bude možné třeba i červíky a podobně. K pohodové atmosféře zahrají hudební skupiny Up Down Blues a 4. cenová. 

Hlavní sportovní část festivalu proběhne v neděli 4. září od 10.00 hodin. Těšit se můžete téměř na všechny sportovních kluby Chomutova. V rámci doprovodného programu je připravena adrenalinová show na vodě – Skimboarding- skákací boty a jejich workshop a v neposlední řadě nebude samozřejmě chybět Family Food Gastro zóna. Celý víkend budou v areálu k dispozici nafukovací atrakce pro děti. Rozmanitým programem vás tradičně provede moderátor Lukáš Budai. 

Pro všechny návštěvníky je vstup po celý víkend zdarma. 

foto: Město Chomutov

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email