Je možné, že v den konání zastupitelstva se přímo před radnicí porušuje zákon?

Pokud se chomutovský pacient nedostanete na řadu v limitu a propadne mu u polikliniky parkovací lístek, tak riskuje, že mu pohotoví strážci zákona kromě železa na kolo, uloží podle zákona tučnou pokutu. Pak už stačí jen zaplatit nemalé výdaje v lékárně a hned se cítíte zase o pár stovek lehčí. Vnímají snad chomutovští politici, že trestání za porušování zákona se týká jen občanů, kteří je volili a oni si mohou dělat, co chtějí. Elementární zásady chování slušných lidí a dodržování pravidel, která sami zastupitelé určují se jich zjevně příliš netýká?

Tam, kde všichni platí pokuty si politici vesele parkují. Co dělají pohotový a ozbrojení strážci zákona?

Ale chomutovské politiky porušování zákonů v historicky hodnotné části města nejspíš vůbec netrápí.  Ani strážci zákona v den konání zastupitelstva neřinčí před radnicí železy, která přikládají na kola neposlušných motoristů a běžně s odvoláním na protiprávní jednání je omezují na jejich svobodách.

Před radnicí nikomu nehrozí pokuty jako před městskou poliklinikou?

Platí snad v Chomutově snad dvojí metr?

Jaký je rozdíl mezi občanem a na politikem? 

Neměli by strážníci a politici jít naopak všem příkladem?

Platí snad před chomutovskou poliklinikou úplně jiné zákony než před radnicí, kde si politici beztrestně parkují celý den?

Na otázky si musí odpovědět každý sám, protože primátor Hrabáč (ANO) ani na písemné dotazy týkající se jeho věřené práce pro občany Chomutova nereaguje (redakce má k dispozici doklady).

Z místních zdrojů je každému jasné, že zaparkovaná vozidla stojící okolo radnice patří právě zastupitelům. Podle všeho si politici nejspíš myslí, že z pravidel, která schválili si oni sami mohou dělat legraci. Už možná proto, že městská policie pod velením primátora Hrabáče (ANO) si za celý den nevšimla jediného vozidla, jejichž řidiči se evidentně dopouštějí protiprávního jednání. Mnozí nevěřícně jen kroutí hlavou.

Je to stejná Městská policie, která pod velením primátora Hrabáče (ANO) vytahuje lidem z peněženek peníze u polikliniky, kteří neví, zdali jim po návštěvě u doktora zbydou peníze na placení, které je čeká v lékárně? 

Pořízené fotografie nelžou, ale o příkladnosti místních politiků, by se dalo nejspíš s úspěchem pochybovat.

Vrchnímu veliteli Městské policie asi strážníci velikou radost nedělají, nebo tam, kde parkují politici se oko zákona přimhouří a pokuty se nerozdávají?

 

 

 

 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email