Chceme zpět městské lázně, říká Zdeněk Vaňkát

Do komunálních voleb v Chomutově bude kandidovat bývalý policista a fotbalový rozhodčí Zdeněk Vaňkát, jako lídr SPD s podporou strany PRO. 

Proč SPD s podporou PRO?

Uznávám jejich program a dostal jsem nabídku kandidovat v komunálních volbách jako jednička za SPD s podporou strany PRO v Chomutově. Jsem rodilý Chomutovák a chtěl bych se podílet na realizaci prospěšných věcí pro občany Chomutova. SPD vnímá realitu současnosti a nabízí přijatelná a srozumitelná řešení pro lidi.


S čím do komunálních voleb půjdete?

Jelikož jsem pracoval 15 let u Policie v Praze a celý život jsem aktivně sportoval, jsou pro mě bezesporu výzvou témata (BEZPEČNOST, SPORT a KULTURA). Jsem přesvědčen, že kandidátka SPD s podporou strany PRO má kvalitní kandidáty, kteří mají přesah i do mnoha gescí. Vím, že rozhodně máme občanům Chomutova co nabídnout. Naši lidé znají nejen Chomutov, ale drží slovo a program, který garantujeme. To, že občané budou u nás vždy na prvním místě je jasné. Navíc máme mnoho dobrých odborníků, základem bude zvýšení hospodárnosti a efektivnosti veřejných služeb. I když nejsem ekonom, tak vím, že zde je mnoho prostoru na zlepšení.

Řekněte nám jedno z vašich témat, s kterým jdete do voleb?

Jsem přesvědčen, že Chomutovské městské lázně prostě do Chomutova patří. Varianty tipu, že by se měly zbourat, prodat, udělat z nich knihovnu nebo jiné, jsou podle mého názoru velkým zásahem do historie města. Myslím, že lázně by měly sloužit dál svému účelu už jen, proto, že se jedná o účelovou stavbu, která může dál plnit svou funkci. Věřím, že se nám to podaří prosadit. Chomutováci si to zaslouží,” říká Zděněk Vaňkát, lídr kandidátky SPD s podporou strany PRO. 


CHCETE HLASOVAT O TOM, JAK DÁL

S MĚSZSKÝMI LÁZNEMI V CHOMUTOVĚ?

autor: MiRi

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email