Hasička pokořila extrémně náročný ultramaraton

Ženy jsou výjimečná stvoření. Měli bychom si jich vážit ve všech rolích ať už pracovních či životních. Jednu takovou bychom rádi vyzdvihli. Jedná se o ženu, která pracuje jako hasička a pokořila extrémně náročný ULTRAMARATON.
Vendula Kelbichová reprezentovala za ženy hasičky na Moravském ULTRAMARATONU 2022. Jednak překonala své síly a dokázala něco, čemu se spousta z nás ani nepřiblíží.

A to nejdůležitější, pomohla při svém skvělém výkonu těžce nemocným dětem, za což si jejího výkonu vážíme ještě o něco více. Abychom si ULTRAMARANOT pro neznalé přiblížili, jedná se o 7 dlouhých dnů, kdy závodníci každý jeden den uběhli 43 km. Vendula za jeden týden pokořila 301 km, což je neskutečný a pro někoho nepředstavitelný výkon. Ovšem jak už to někdy bývá, výkony se střídají jeden den vzhůru a druhý o něco hůře. Avšak paní Vendula si celý týden držela své tempo a vše jí vycházelo téměř podle svého strategického plánu, který měla v hlavě. Obrovskou podporou a nabití nové energie pro ni byla podpora od fanklubu a tatínka s bratrem.

Vendula vybojovala 2. místo mezi ženami, a ještě jako bonusem bylo zjištění, že se jedná o Mistrovství republiky v etapovém ULTRAMARATONU, kde se umístila také na 2. místě. Největším vítězstvím však byl příspěvek pro nemocné děti, který byl zmíněn v úvodu. Moc děkujeme za skvělý výkon a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email