Víkend bude slunečný s letními teplotami

Po relativně chladném a deštivém „medardovském“ týdnu by nadcházející víkend mělo provázet slunečné počasí s letními teplotami, které postupně porostou až k 28 stupňům Celsia. Jen výjimečně se objeví přeháňky, jinak zůstane obloha většinou jasná. V pondělí se s příchodem studené fronty znovu ochladí a vrátí se déšť.

V pátek bude ještě obloha zatažená až oblačná, na jihu a východě republiky může pršet, jinde se objeví přeháňky jen výjimečně. Během dne bude od západu ubývat srážek i mraků. Nejvyšší denní teploty vystoupají na 20 až 24 stupňů, na severovýchodě ukáže teploměr jen kolem 19 stupňů.

V sobotu čekají meteorologové většinou polojasno až jasno, během dne přechodně oblačno. Pršet na většině území nebude, jen na severovýchodě se mohou ojediněle objevit přeháňky. Přes den bude 22 až 26 stupňů. V neděli bude ještě tepleji, aktuální předpověď očekává 24 až 28 stupňů Celsia a znovu jen sporadické přeháňky.

Počasí se změní v pondělí, kdy se obloha zatáhne a na většině republiky bude pršet, mohou se objevit i bouřky. Teploty se budou pohybovat kolem 19 až 23 stupňů, na jihovýchodě ještě vystoupí k 25 stupňům.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email