Tereza Kamenická má k lidem blízko

„Pojišťovnictví je práce, která vyžaduje vysokou míru empatie a porozumění s klienty“, říká vedoucí obchodního místa u Generali Česká pojišťovna – jednička na trhu, která působí na Chomutovsku. Není to jen práce, ale i zájem o kvalitu života všech lidí, kteří žijí v Chomutově, proto se Tereza rozhodla kandidovat do zastupitelstva města a svolila s rozhovorem.

Jaké je Vaše občanské povolání?

Pracuji jako vedoucí obchodního místa a zároveň jako VIP obchodník u Generali Česká pojišťovna – jednička na trhu. Denně přicházím do kontaktu s i s Chomutovskými občany, kterým se snažím pomáhat.

Co byste ráda změnila nebo zlepšila v Chomutově?

V Chomutově je toho, co je potřeba zlepšit celkem dost. V tuto chvíli je mou prioritou Chomutovská Nemocnice, respektive přístup k pacientům. Všichni máme co zlepšovat. Každý občan ve chvíli, kdy se ocitne v roli pacienta se cítí bezpečněji, když přístup sester, lékařů a dalšího zdravotnického personálu je pozitivní a lidský. Myslím, že to patří k profesionalitě a v moderním světě je to běžný standart.  Další mou prioritou je bezpečnost ve městě. Bezpečnost našich dětí a seniorů. Tak to by ráda zlepšila.

Působila jste někdy ve veřejných funkcích?

Dosud jsem se nikdy na veřejné práci pro občany nepodílela. Pracuji s lidmi celý život a není mi lhostejné místo, kde žiji a chci do budoucna žít.

Co je důvodem Vaší kandidatury do zastupitelstva města Chomutov? Co můžete občanům Chomutova nabídnout jako kandidát do zastupitelstva?

V mém občanském povolání jsem zvyklá pomáhat lidem v rámci zabezpečení jejich rodiny, majetku, podnikání a poskytování bankovních a nebankovních produktů. Denně řeším s lidmi jejich životní situace.  Nikdy jsem se nevěnovala jinému povolání. Má práce a přístup k občanům a praxe je to, co bych ráda propojila s kandidaturou do zastupitelstva, kde chci realizovat a uskutečnit změny, které povedenou k lepší kvalitě života všech.


Číst více z rubriky rozhovory…


 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email