Útok politika Dindy na sebe nedal dlouho čekat 

Poté, co byla zveřejněna informace o některých vazbách a vztazích chomutovských politiků, tak „potrefená husa“ na sebe nedala dlouho čekat.
Nejen, že náměstek  Dinda v sobě nenašel ani trochu sebereflexe nebo snad pudu sebezáchovy, ale ukázal na sociálních sítích, jakou je ve skutečnosti osobností, včetně svých agresivních vulgarismů s pokusem celou věc týkající se ekonomických zájmů města, proti jeho osobním zájmům a jeho příbuzných, včetně vykutálené politické agitace.
Část z veřejné propagace politika Dindy na sociálních sítích, kterou mohou přesněji diagnostikovat odborníci, nabízíme v následujícím příspěvku.

Možná to ani nevíte, ale letos v září budou zase volby. Strašně to letí, co? ???? Předvolební čas poznáte podle toho, že se na FB aktivuje hromada trollů, fake profilů a vymyšlených lidí s ukradenou fotkou. Kdo má peníze na rozhazování, jede tuhle žumparádu ve velkém i mimo sociální sítě. Desítky tisíc „novin” do všech schránek a sázka na to, že čtenáři jsou blbci.
???? Právě takové „noviny” doletěly do chomutovských schránek. Od klasických předvolebních žumpolistů se neliší vůbec ničím. Mezi na první pohled neutrální články jsou namíchané plky a báchorky. Autoři nepodepsaní. Ani u článků, ani v tiráži. Teda až na jedinou výjimku, která má zmást čtenáře: Marián Bystroň, lídr PRO Chomutov je jako autor uvedený u textu, který je slepencem jeho tři roky starého článku z veřejného blogu a nových odstavců dopsaných cizí rukou.
Dobře víme, kdo za tímhle stojí. O tom, že tahle partička bude lidem posílat do schránek pesudonoviny (s křížovkou pro babičky) plné pomluv mířených zejména na NOVÝ SEVER a naše radní, si vrabci na chomutovských střechách cvrlikají už dlouho. Bude rozhodně zajímavé sledovat, kdo se na stránkách žumpolistů bude v dalších číslech prezentovat.

Po zevrubné analýze textu je zřejmé, že agresivita, sarkasmus a vulgární vyjadřování politika Dindy, budou nejspíš normou současné politické kultury Chomutova.
Fakta jsou jasná.
Zaslepený politik s prezentací cirkusového principála se na sociálních sítích ani na okamžik nezabýval upozorněním na jasné podezření z klientelismu a možná ještě na mnohem horší okolnosti.
Je vůbec možné, že by si Dinda uvědomoval, že veřejná práce související s hospodárným nakládáním s rozpočty občanů města Chomutova spočívá v tom, že mu občané dali důvěru v posledních volbách a čekali nejspíš změnu k lepšímu?
V té době asi nikdo netušil, že práce ve prospěch všech se bude spíš podobat více vlastnímu prospěchářství. Na to už v minulosti upozornil jeho kolega ze zastupitelstva, který jeho nejen morální poklesek zveřejnil před časem na svém blogu.
Dindovo chování je evidentně daleko za hranicemi slušnosti. O tom, kdo je lhářem se věnují i další media.
Vybrané citace ze zastupitelstva jasně ukazují, že důvěryhodnost politika je daleko za hranou s notnou dávkou arogance moci, kterou dává sebejistě na odiv.
„Pan náměstek Dinda nejspíš na každém jednání ztrácí nervy. Už jste klesl tak hluboko, že jste mě tady na minulých jednáních označoval za lháře. A sám tady říkáte, že já nepřebírám poštu. Žádná pošta, kterou mi magistrát zaslal, nikdy nebyla doručena fikcí. Já si vždycky poštu přebírám. Takže jestli je tady někdo lhář, tak jste to vy. A teď jste se z toho i usvědčil,“ odpověděl zastupitel Palán na předchozí Dindovo osočení z průtahů.
Dinda ale šel do osobního útoku na opozičního zastupitele dál. „A na tu otázku, jestli berete drogy, odpovíte? To nemělo být nijak osobní, ale já jsem strašně dlouho pátral, kde jsou naše rozpory ve vidění světa. A potřeboval jsem se na to zeptat, protože mi nedává spát jedno vaše vyjádření.
Podle všeho se zdá, že se okolo Dindy uzavírá kruh stihomamu, když mu nedává spát veřejné vyjádření kolegy zastupitele, nebo možná jen lže a jeho spánek je hloupým pokusem o metaforu.
Naštěstí se snad v moderní medicíně pro přepracované politiky jistě najde vhodná medikace vedoucí ke klidnému spánku.
Redakce má k dispozici více materiálů, které bohužel spíš nasvědčují tomu, že politik Dinda žádný „svatoušek“ není.

Jak přiléhavě zní známá píseň interpretů Heleny Vondráčkové a Jiřího Korna.
[wonderplugin_video iframe=“https://youtu.be/lpd0WsMOUQY“ lightbox=0 lightboxsize=1 lightboxwidth=960 lightboxheight=540 autoopen=0 autoopendelay=0 autoclose=0 lightboxtitle=““ lightboxgroup=““ lightboxshownavigation=0 showimage=““ lightboxoptions=““ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 autoplay=1 loop=0 videocss=“position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;“ playbutton=“https://tender-babbage.5-9-58-145.plesk.page/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png“]

fotokoláž /zdroj: FB
autor: redakční tým

Připravujeme:
Hospodaření po Chomutovsku – seriál z cyklu „Severní vítr je krutý“
Jak pracují chomutovští koaličníci
Politika nebo byznys

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email