Přijďte na oslavy dětského dne v Droužkovicích, můžete získat podpisy Pirátů

První červnový den patřil dětem, neboť se jedná o jejich mezinárodní den. Hlavní oslavy pořádané místními samosprávami se přesouvají na úvodní víkend šestého měsíce roku. Jedna taková se uskuteční v sobotu 4. června také v areálu koupaliště Droužkovice, kam dorazí i zástupci Pirátů. 

 Celá akce vypukne ve 14 hodin a program je plánován do 18 hodin. Malé děti si budou moci nechat pomalovat obličej, opatřit si třpytivé tetování, dát si cukrovou vatu, projet se na řetízkovém kolotoči nebo blbnout v nafukovacím hradu. 

 Kromě těchto atrakcí proběhnou také dětská diskotéka, dovednostní soutěže o ceny či samostatná soutěž Ztracené pohádky. Obci Droužkovice a dalším organizátorům pomohou také Piráti, kteří rovněž připraví pro děti soutěže s odměnami. Dorazí taktéž klubový maskot a věčný zlobil Picaroon. 

 „Klub v minulosti s Droužkovicemi spolupracoval a pořádal tam řadu akcí, protože je s obcí spojena řada lidí kolem hokeje. Někteří odtud pochází, jiní tam nyní bydlí. Rádi bychom na předchozí spolupráci navázali a tohle je první krok,“ vysvětluje místopředseda výkonného výboru Jaroslav Procházka. 

 Děti a rodiče se mohou mimo jiné těšit na zbrusu nový stánek Pirátů, který bude mít premiéru, a budou moci získat podpisy Romana Chlouby, Jakuba Chrpy a Josefa Rindoše, jejichž autogramiáda vypukne v 15 hodin. 

 Pokud fandíte Pirátům a nemáte na sobotní odpoledne program, vyrazte 4. června do Droužkovic, kde vás čeká spousta zábavy nejen s hokejovým klubem. 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email