Správná Volba pro Zdraví a Sport

Před čtyřmi roky jsme šli do komunálních voleb pod hnutím s názvem:
PRO Zdraví a Sport (proč? název obsahoval naše priority v zamýšlených změnách ve městě).

Získali jsme 4,7% hlasů a nechybělo mnoho, abychom v zastupitelstvu města mohli prosazovat některé důležité věci pro občany Chomutova. K dobrému výsledku nám dopomohli dva zkušení lékaři: MUDr. Jiří Kroh a MUDr. Ota Staňo. I pře tento relativní neúspěch nás mnoho našich příznivců utvrzovalo, že máme v naší aktivitě pokračovat.

Sepsali jsme tedy petici pro založení nového hnutí (našeho hnutí – Správná Volba PRO Zdraví a Sport), kterou nám podepsalo přes tisíc našich podporujících občanů, a tak jsme byli zaregistrováni na MV (Ministerstvu vnitra).

Hnutí bylo založeno pod názvem Správná Volba pro Zdraví a Sport.

Zakládající členové jsou ale původní členové našeho hnutí.

Naším předsedou je stále Ing. Pavel Umlauf, MBA, projektový manažer a člověk s širokým záběrem a vnímáním potřeb města Chomutova.

Dalším členem je zakládající člen MUDr. Ota Staňo, který má ocenitelné zkušenosti v oblasti zdravotnictví, a i z Chomutovské nemocnice, kde pracoval 20 let na pozici primáře ortopedického oddělení. Má nejen přehled o tom, co se děje ve zdravotnictví na Chomutovsku, ale i ve zdravotnictví v našem kraji.

Co se týká sportu a zdravého životního stylu je naším členem, který sleduje a řeší sportovní dění na Chomutovsku, Ing. Miloň Houda, bývalý dlouholetý zastupitel města a radní jedno/ dvě volební období, se zkušenostmi a znalostmi s vedením města Chomutova. Zabývá se i IT technologiemi a bytovým hospodářstvím.

Novou členkou Hnutí je i paní PaedDr. Bc. Soňa Valušková, která působila 40 let ve zdravotnickém školství, je spoluzakladatelka svobodné školy na Chomutovsku a v současné době působí na základní škole. Nabízí řešení vzdělávacích a doškolovacích aktivit v rámci města a zabývá se sociálními otázkami občanů.

Jak je uvedeno v názvu našeho hnutí, klademe, a už před 4 roky jsme kladli důraz na zdraví na prvním místě, protože všichni dnes víme – a po koronavirové krizi zvláště, že je to základní lidská hodnota, a pak teprve jsou na řadě ty hodnoty další.

Našimi kandidáty budou nejen zdravotníci a sportovci, ale i ti, co budou chtít rozvíjet a podporovat různorodé aktivity ve všech oblastech společenského a ekonomického života města.

Co chceme. Chceme, aby naše město bylo příjemným místem k životu.

A to pro všechny naše občany.

Chceme napravit některé nedostatky, které možná málo vnímáme v běžném životě města.

Ale hlavně chceme řešit zásadní věci pro klidný a spokojený život našich občanů.

A to bude předmětem našeho dalšího sdělení:

Hnutí Správná Volba pro Zdraví a Sport … ale nejen to?!


Zakládající členové hnutí:

Ing. Pavel Umlauf, MBA,

MUDr. Ota Staňo,

Ing. Miloň Houda,

PaedDr. Bc. Soňa Valušková

Naši kandidáti:

Artur Omarov – reprezentant České republiky v zápas řecko-římský – olympionik

Veronika Doudová – studentka oboru Diplomovaný nutriční terapeut


 

 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.