Chomutované mohou změřit své znalosti o městě v zábavném kvízu

Město Chomutov připravuje zábavnou novinku pro širokou veřejnost v podobě zábavného vědomostního kvízu. Ten se uskuteční v rámci Chomutovských slavností, které předposlední květnový víkend, v městském parku, oslaví 770 let první písemné zmínky o městě

V neděli 22. května už v 11.15 začne u hudebního altánu vědomostní kvíz s názvem Znám své město a jeho historii. 

„Do kvízu se mohou do 15. května přihlásit jedno až desetičlenné týmy, které budou vybírat správnou odpověď na nejrůznější otázky o Chomutově, ať ty seriózní i ty spíše humorné,“ vysvětluje Zuzana Kroutilová vedoucí odboru vnějších vztahů, který má na starosti organizaci Chomutovských slavností. 

„Nejúspěšnější tým získá poukaz do stánku s občerstvením a také upomínkový glejt,“ láká Chomutovany k účasti v kvízu Kroutilová. 

Týmy se musí dopředu zaregistrovat na adrese r.skocdopolova@chomutov.cz, kam uvedou název týmu, počet členů a kontaktní e-mail a telefon. Pokud bude přihlášených týmů víc, než by se kapacitně k altánu vešlo, budou rozděleny do soutěžních skupin a soutěže se zúčastní v hodinových intervalech. Vyhodnocení se bude konat po skončení každé skupiny. Účastníci se vše dozvědí dopředu, případné dotazy zodpoví Radka Skočdopolová na telefonu 702 242 676. 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email