Přiběhl k dívce a sáhl ji do rozkroku, nebylo to poprvé

Chomutov – Díky včasnému oznámení a rychlé reakci policistů se ve čtvrtek 25. dubna podařilo dopadnout původně neznámého muže, který měl dopoledne v Chomutově obtěžovat mladou ženu.

Když 19letá dívka procházela místem v blízkosti cyklostezky u křížení ulic Dostojevského a Krátké, doběhl ji neznámý muž, který jí měl beze slov zezadu sáhnout dlaní do rozkroku. „Vylekala se a silně vykřikla, poté se na muže otočila a viděla, že její hlasitá reakce ho také zaskočila a sám se lekl. Ona pak v křiku pokračovala a dotyčný utekl pryč,“ popsala situaci policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Napadená událost za pár minut oznámila policistům a muže jim celkem podrobně popsala. Policisté informace k popisu neznámého ihned předali všem hlídkám, přičemž si jedna z nich při propátrávání širšího okolí místa události všimla muže, který tomuto popisu odpovídal. Policisté ho zastavili, ztotožnili a zadrželi. „Třiadvacetiletého Chomutovana, který se k popsanému jednání doznal, vyšetřovatel ještě v ten den obvinil ze spáchání trestného činu výtržnictví. Protože byl již dříve za obdobné jednání soudně trestán, hrozí mu nyní u soudu až tříleté odnětí svobody,“ dodala mluvčí.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email