Na chomutovské radnici se uskutečnilo setkání zástupců seniorských klubů

vlajka ukrajiny chomutov
Minulý týden se v zasedací místnosti historické radnice v Chomutově setkaly seniorské kluby s politikem z rady rady města, který si vyslechnul připomínky a podněty. Diskutovalo se o důležitých tématech spjatých s životem v Chomutově.

Prosincového setkání seniorských klubů se účastnil Klub důchodců Chomutov, Klub českých turistů, Svaz Němců region Krušné hory a jejich předhůří, Klub vojenských důchodců Chomutov, Senioři SD, také Svaz tělesně postižených v ČR, Klub seniorů Merkur, Klub horníků – Důl J. Žižky a STP číslo tři Klášterec nad Ohří.

Zásadními tématy setkání byly informace o aplikaci Munipolis, kam obyvatelé města Chomutova mohou zasílat své podněty pro vylepšení města či důležité připomínky. Dále vznikla diskuze k zvýšení počtu laviček ve městě či k Chomutovským Vánocům 2023.

V novém roce budou senioři stejně jako další občané zasaženi vládním balíčkem z dílny ODS, TOP 09, STAN, KDU ČSL a PIRÁTŮ, který jim vyžene další peníze z peněženek za zdražení základní komodit, které mají dopad na výrobu zboží a potravin.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email