S jídlem roste chuť. Po úspěšné krádeži se mladík vydal na místo činu znovu. Dopadl ho okradený muž

Kadaň – Kadaňští policisté ve středu sdělili podezření ze spáchání trestných činů porušování domovní svobody a krádeže teprve 18letému mladíkovi, který se během dvou dní dvakrát vloupal na stejný balkon panelového domu v ulici Na Podlesí.

Poprvé přitom nebyl sám. „Na přízemní balkon vlezl v neděli dopoledne společně s mladistvým kamarádem a měli si odtud odnést dva pytle se značkovou obuví v hodnotě vyčíslené předběžně na bezmála 30 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Když to poprvé vyšlo, chtěl zkusit štěstí i podruhé. Tentokrát již sám navštívil v úterý dopoledne stejný balkon, kde však již nic k odcizení nebylo. Navíc ho přitom uviděla nájemnice bytu, k němuž balkon patří. Když na něj zakřičela, tak z místa utekl. „Žena neváhala a ihned volala svému manželovi, který se uvolnil z práce a vydal se podezřelého, jehož mu manželka popsala, okamžitě hledat. Našel ho v ulici Chomutovská v Kadani a řekl mu, aby s ním počkal na příjezd policistů, které zavolal,“ dodala mluvčí. Mladík tam s mužem počkal a následně ho policisté zadrželi. K oběma vniknutím na balkon se přiznal a uvedl, že poprvé tam byl společně s mladším kamarádem. Jednání tohoto mladistvého policisté řeší samostatně.

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email