SPD obnovila po sněmu oblastní výbor

spd snem 22

Dřívější oblastní klub SPD Chomutov a místní organizace SPD Chomutov byly vedením SPD před časem zrušeny z důvodu nefunkčnosti. Po letošních velmi úspěšných komunálních volbách Chomutově, Jirkově, Strupčicích, Klášterci si členové opět zvolili nové vedení SPD Chomutova.

Dne 29.10. 2022 proběhla 1. ustavující oblastní konference SPD Chomutov za účasti krajského předsedy Ing. Dominika Hanka, na které bylo zvolené vedení. Zvolený předseda oblasti je Marián Benčič, 1. místopředsedkyně Jana Brožová, 2. místopředseda Zdeněk Vaňkát.

Byly nově ustaveny místní organizace v Chomutově, Jirkově a ve Strupčicích. V MO Chomutov byl zvolen jako předseda Zdeněk Vaňkát a místopředsedkyně Tereza Kamenická.

V MO Jirkov byl zvolen jako předseda Patrik Macák a místopředseda Michal Jedlička.

V MO Strupčice byl zvolen jako předseda Marián Benčič a místopředsedkyně Líba Kotlárová.

„Chtěl bych ještě jednou moc poděkovat všem lidem, kteří k volbám přišli a SPD s podporou PRO volili. Pro nás je to jasný ukazatel, že naši kandidáti volitelný byli a některým stranám jsme tak trochu vyrazili dech. Mě lidé z jiných stran říkali, že budeme mít maximálně 2 zastupitelé, ale my jich máme v Chomutově 5 a v Jirkově 3. Udělali jsme ještě lepší volební výsledek o 2,5% než v celostátních volbách v roce 2021, a to je při počtu lidí kteří ke komunálním volbám chodí je ultra – úspěch. Dovolím si tvrdit že, Tímto dnem se odstartoval rozvoj oblasti SPD Chomutov a budeme rádi za každého nového příznivce. Děkujeme za důvěru a budeme Vás dále o všem informovat. “ uvedl Zdeněk Vaňkát.

V celorepublikovém pohledu si v letošních komunálních volbách SPD připsala mnoho úspěchů. Chomutovský volební výsledek byl předvídatelným pokračováním v trendu narůstajících preferencí, které rostou poslední dva roky.

 

 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email