„Banální“ záležitost s parkovištěm má další pokračování…

Příběh vyprávějící o pozemku, který čtenáři jistě znají a pamatují si na něj, má pokračování, konec však v nedohlednu.

Ačkoli by si někdo řekl, že po dlouhotrvajících sporech se celá situace uklidní, není tomu bohužel tak. Změnila a zmenšila se však skupina lidí, která se svým chováním pouštěla do sporů s panem Lecjaksem. Po té, co celou věc řešil soud, kdy dal za pravdu panu Lecjaksovi a rozhodl v jeho prospěch ve věci, kdy měl být údajným pachatelem stalkování, domácího násilí (i přesto, že s paní Lenkou A. nesdílí stejný dům) vůči již zmíněné paní Lence A. a změnila se tak klasifikace údajného činu.

Dále byla prošetřena zpráva údajného úrazu přejetí paní Lenky A., kdy soudní znalkyně za pravdu paní Lence A., také zcela nedala. Jak je vidět, celá situace trvá dlouho a po takové době se karty, alespoň náznakem, začínají obracet. Není totiž vše takové, jak se na první pohled zdá.

Paní Lenka A. si celou situaci a veškeré útoky vzala, jak se říká, „pod svá křídla“ a jediným útočníkem z protistrany je dnes už pouze ona.

Když si představíte situaci s hejnem ptáků, kteří se přesouvají do teplých krajů, tak paní Lenka A.  lze s nadsázkou říct je ten pták na špičce hejna a řítí se kupředu jako uragán, který nikdo zřejmě nezastaví.

Zničení psychické stránky pana Lecjakse je údajným cílem výše zmiňované. Když jsme si vysvětlili strategii paní Lenky A., tak je nutné také podotknout, že nejednou se objevil také náznak šikany vůči orgánům činným v trestním řízení ze strany paní Lenky A., kdy chodí nahlašovat stále nové a nové věci, které se však třeba vůbec nestaly a připadají nám spíše jako smyšlené příběhy. Pan Lecjaks s jeho právním zástupcem několikrát nabízeli smír k uklidnění situace, avšak bez pozitivní odezvy protistrany.

A jak celý vykonstruovaný incident ze strany paní Lenky A. dopadne?

Budeme vás informovat, ale to bude ještě nějakou dobu trvat. Příslušné orgány zatím rozplétají příběhy, které spustila jediná banální věc.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email