U knihovny se chystá revitalizace zeleně, kašna v parku se opravy nedočká.

park u chomutovky

Chomutov – V průběhu měsíce listopad bude zahájena revitalizace zeleně na prostranství před budovou Chomutovské knihovny. Dojde k obměně stávající skladby zeleně, jejíž stav neumožňuje odpovídající péči při pravidelných úpravách. Provedena tak bude především výsadba stálezeleného zimolezu kloboukatého a úpravy travnatých ploch. Kromě estetického zkvalitnění uvedené lokality dojde zpřehledněním prostor i ke zlepšení situace z pohledu výskytu projevů vandalismu v místě, které je oblíbeným místem odpočinku mnoha obyvatel města při návštěvách jeho centra.

V rámci revitalizace veřejného prostranství před budovou knihovny a muzea bude zároveň vyměněno stávající pouliční osvětlení. Nové stožáry i svítidla budou obdobná jako před divadlem, nicméně bez sodíkových výbojek. Budou obsahovat technologii LED.

Cenu, kterou občané zaplatí za parkové úpravy chomutovští politici nikde nezveřejňují, Vše se jeví jen jako politický marketing, který bez základních dat je pouhým populismem, který má občany města směřovat k iluzi o tom, jak pro ně politici “dobře”pracují.

Vše je při starém, staronová parta nereflektující na požadavky lidí, dál pokračuje v krasojízdě. Hnutí ANO 2011 si vybralo za partnera Nový Sever, který ztrácí důvěru občanů a ve volbách se propadl až na čtvrtou pozici. Takže to, co spojuje oba politické subjekty rozhodně volební výsledky nejsou. Zatím se jeví, že to budou spíš kauzy, které aktuálně prošetřují orgány činné v trestním řízení.

Přitom s historickou kašnou, která se řadu let lidem rozpadá před očima a reálně zde hrozí nebezpečí úrazu si “starostliví politici” vůbec nevšímají.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email