Na profilu politika Dindy se šíří urážky pro odlišný politický názor

Asi jedna z nejtragičtějších postaviček chomutovské politiky bude David Dinda (Nový Sever). Nejspíš jeho příspěvky na sociálních sítích lépe vystihnou jeho skutečnou osobnost a sklony k psychopatickým projevům pod rouškou socialistické nostalgie. Přitom politikovi evidentně nevadí urážky a nenávist, kterou na jeho profilu šiří přátelé, které si sám schválil.

Citace z FB profilu jsou jen důkazem, jak se mohou šířit laciné urážky a nenávist k nahozenému tématu a následným komentářem s účtu „noname uživatele“ a přítele Dindy v jedné osobě.


Podle všeho to vypadá, že Chomutov povede v následujícím období dvojkoalice oproti současné trojkoalici. Vzhledem k tomu, že jsem se proti KSČM před lety docela ostře vymezoval, mohlo by se zdát, že mám z jejich absence v plánovaném koaličním projektu radost.
Neprožívám radost, ani netrpím smutkem. Stejně jako jsem ale kdysi místní KSČM veřejně kritizoval, chtěl bych teď veřejně napsat, že uplynulá spolupráce s jejich zástupci v radě města byla konstruktivní, věcná a ve prospěch místních lidí. Na velkých celospolečenských tématech se dost pravděpodobně nikdy neshodneme. Na těch menších v rámci města jsme ale často našli společnou řeč.
Navíc Jarek Komínek se opakovaně a veřejně neváhal postavit za správnou věc i v osobní rovině. Strčil tak do kapsy řadu místních „osobností”, které se s oblibou pasují do role chomutovských morálních majáků. Nejen já si to budu vždycky pamatovat.
Vím, že to nebude mojí bublině na sockách vonět, ale zlo se fakt asi víc skrývá v konkrétních lidech než kdekoliv jinde.
P.s. zůstávám pravičákem, z NATO vystoupit nechci a chlapy volit nemůžu ???? Na pivo do hospody s nimi ale půjdu stokrát radši než s některými jinými, co mají stranickou knížku bez třešní.
Pravičák, který je od jakživa přisátý jako klíště na veřejných rozpočtech se o jeho práci dá s úspěchem hovořit jako o existenci okřídleného létajícího prasete. Bohužel ještě stále je mnoho chomutováků, kteří naskakují na tak laciný špek (kulturního referenta z ledního hokeje).

Davide, nezoufat a zkusit pracovat s tím co je. Komunál je především o domluvě. Je zde pouze 1 extrém Pitomia za 5ks, ale ten se dá ignorovat. S ostatními lze pracovat proto aby se Chomutov rozvíjel a nezůstal stát v minulém století.

Je jasně vidět, že politika Dindy se chytají političtí štváči a rozsévači mediální nenávisti vůči politickému přesvědčení, hraničící se zákonem.
Nejen, že na Dindovo profilu kvete politická nenávist, ale občané kromě toho opět získali politika s pochybnou kvalifikací „kulturního referenta ledního hokeje“, který byl roky přisátý na veřejné peníze občanů, aby ze zákulisí přešel do první ligy s velmi slabým vzděláním a bez potřebné praxe tvořit odpovědně dějiny Chomutova.
Je naprosto evidentní, že urážky směřují na mnohem úspěšnější politické soupeře z SPD, kteří posílili o tři mandáty. Na rozdíl od Nového Severu, který jako každý jiný marketingový projekt postupně zaniká, což pokles získaných mandátu v posledních volbách jen potvrzuje i přes nesporné výhody, jako jsou reklamy na plochách zastávek hromadné dopravy, které velmi zajímavým způsobem získal od města Dindův příbuzný.
zdroj: Facebook / foto

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email