Správnou Volbu pro Zdraví a Sport podpořil v Chomutově Václav Němeček.

Václav Němeček začal svou fotbalovou kariéru v mládežnických týmech FC Hradec Králové, kde i pod vedením trenéra Ladislava Škorpila se vypracoval až do A-týmu. Již v roce 1985 jako osmnáctiletý talent přestupuje do pražské Sparty, kde si velice rychle získal místo v základní sestavě. S týmem získal celkem 5 mistrovských titulů.
Jaký máte vztah k Chomutovu?

Dobře se znám s chomutovským rodákem a fotbalistou Vlastou Svobodou, i proto mám k Chomutovu trochu blízko, Je to jeden z důvodů, proč jsem přijel podpořit dobrou věc. Občas se zastavíme za kamarády a vzpomínáme na staré časy. V zimě jezdím přes Chomutov na hory a rád se zde vždy zastavím.

Proč zrovna Správná Volba Pro zdraví a sport?

To je vlastně i zároveň ta odpověď. Celý život sportuji a mám kamarády rozeseté vlastně po celém světě, spojuje nás sport a proto vše, co se týká sportu a možné podpory mě zajímá. Lidi, kteří podporují sport, zároveň podporují dobré věci. Zdraví se sportem vlastně souvisí, proto mám potřebu tyto aktivity podporovat.

Co říkáte na lídra kandidátky doktora Otu Staňa?

MUDr. Ota Staňo je známý ortoped. V rukách nejzkušenějšího a v současné době i nejstaršího ortopéda v Chomutovském okrese, dostalo novou šanci na plnohodnotný sport mnoho sportovců. Za mě je to člověk na tom správném místě.

 

 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email