Bouři na Kamencovém jezeře dělá jednatelka

Jednatelka Zooparku a Kamencového jezera si dne 25.7.2022 byla s plavčíky vyříkat určité nejasnosti. Nelíbilo se jí a kladla plavčíkům na srdce, že jí chodí stížnosti, a že chodí v práci bez trika, že obědvají na pracovišti a že se shlukují ve skupinkách na molu. Zkrátka přišla s tím, že plavčíci nedodržují pracovní povinnosti.

Argumentace, že hlavní pracovní náplní plavčíků je hlídat vodní hladinu, a že hovoří statistika za posledních 6 let, kdy se po dobu mé služby jednoho z dotčených neutopil ani jeden dospělý člověk či dítě zjevně nebyla přijata.

„Za dobu šesti let z pozice jednatelky a zodpovědné osoby nám nebyla schopna paní jednatelka na strážné věži zajistit udělání střechy, kde by plavčíci byli chráněni před celodenním úmorem slunce a mohli se tak lépe soustředit na hlídání. Na jediný dotaz plavčíků nebyla jednatelka schopna odpovědět proč tomu tak je. Požadovali jsme, aby se v teplých dnech byl zajištěn pitný režim.  Myslíme si, že zaměstnavatel má všem zaměstnancům zajistit vodu, ale jednatelka nám řekla, že to nejde a že to nemusí dělat“, svorně uvádí plavčíci.

V danou chvíli si přišla stěžovat návštěvnice, že ji léta letoucí trouchnivý kabinka a nikdo jí to neopravil, na to jednatelka neměla pádný argument.

V mnohém se potvrzovaly naše slova, že opět jednatelka ze své strany nedělá ani základní údržbu pro provoz jezera.
Vše vyvrcholilo okamžikem, kdy vyhodila jednoho mistra plavčího, který si nepřeje být jmenován. Načež se za tohoto plavčíka postavili všichni plavčíci a řekli, že pokud ho vyhodí, tak končíme všichni.

To ovšem jednatelku moc nezajímalo a řekla, že si to jezero bude hlídat sama. Ani po omluvě plavčíka, který navrhoval, že se za hrubé chování omluví a zůstane, ale na oplátku ona se omluví za to, že pro nás mnoho nedělá a taktéž za své hrubé a šikanózní chování k nám.

Ale to se plavčíci přepočítali.

„Jednatelka nám řekla, že má čisté svědomí a že se za nic omlouvat nebude. Svedla všechnu vinu na bývalou vedoucí jezera, a to paní Hanku Š. a Karla T., a že ona za to nemůže,“ říkají plavčíci.

Po emotivním vystoupení se jednatelka neomluvila a oznámila, že odchází.

Situace tedy skončila tak, že dva mistři plavčíci ukončili pracovní poměr. K nim se přidaly dvě recepční, které na jezeře pracují už mnoho let a odvádí dobrou práci, ale už nevydržely neurvalé jednání paní jednatelky.

Tuhle pekelnou situaci tak bude řešit vedoucí Kamencového jezera, za kterou ovšem on sám nemůže, jelikož všichni končí jen a jen kvůli paní jednatelce.

„Jak říkáme ještě jednou, pan předchozí vedoucí držel jezero nad vodou a dělal vše možné i nemožné, i když mu paní jednatelka házela klacky pod nohy. Taktéž současný vedoucí odvádí dobrou práci a nezaslouží si svízelnou situaci, do které ho přivedlo chování paní jednatelky. Za svými slovy si stojíme a tento otevřený apel zveřejňujeme, aby se vedení města snažilo celou věc rychle urovnat, nebo koupací sezóna může pro občany Chomutova být s cedulí, KOUPANÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ,“ doplňují plavčíci.

„Prosíme primátora města, aby začal urychleně jednat“.

Bc. Adam Novotný, Bc. Martin Bláha, Bc. Rostislav Šebek a další zaměstnanci Kamencového jezera


Vzhledem k apelu plavčíku zasíláme signovaný dopis zaměstnanci primátorovi města Hrabáčovi.

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email