Politik Hrabáč pracuje pro občany i jinde

Pracují politici pro občany a uvádí na veřejných místech vše, kde jim kape z veřejných rozpočtů, které občané živí ze svých daní?

Někteří politici se chovají jako hraboši veřejných funkcí, mnohé z nich nejsou čestné, ale jsou často zajímavě honorovány a politici je veřejně zatajují, protože součty těchto příjmů mohou být do nebe volající, především v době, kdy občané mají hluboko do kapsy a často žijí s dluhy z výplaty do výplaty.

Na webových stránkách u mnoha politiků nejsou uvedeny zdaleka všechny jejich veřejné funkce. Možná proto, že to politikům žádný zákon neukládá a mohou vydělávat kromě práce pro občany, také v neomezené míře i jinde. Nikoho už nezajímá, zdali politici všude, kde berou peníze, také odvádí perfektní práci. Zejména ve veřejných společnostech, které politikům díky tomu, že jsou placené ještě navíc kromě nezatajitelných příjmů, které jim dál vylepšují jejich soukromé rozpočty.

Primátor Hrabáč uvádí na stránkách města, že má na starost:

  • Odbor životního prostředí
  • Odbor ekonomiky
  • Odbor majetku města
  • Odbor interní audit
  • Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Chomutova
  • Teplo Chomutov s.r.o.
  • Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a.s.
  • CHOMUTOVSKÁ BYTOVÁ a.s.
  • Technické služby města Chomutova, p.o.

Dále pan primátor pobírá peníze za sezení v dalších orgánech společností, které si občané platí ze svých daní,  a to:

O tom se ale občané města už nic nedočtou protože, se jedná o další peníze, které se vyplácí často už zdaněné na účet politika a organizace je veřejně nepublikují, a tak jen pravidelně chodí politikům na jejich soukromý účet a příjemně jim dál vylepšují jejich cash flow mnohdy opět z peněz daňových poplatníků.

O tom, že politik Hrabáč pobírá další peníze, které vznikají z plateb občanů není pochyb, protože veřejně dostupné informace hovoří o schvalování měsíčních odměn pro členy statutárních orgánů, ale už se neuvádí jejich výše, která zatím zůstává tajemstvím.

Příjmy z veřejných rozpočtů politika Hrabáče  nejspíš po zveřejnění zaskočí mnoho občanů Chomutova.

Veřejný rejstřík a Sbírka listin – Ministerstvo spravedlnosti České republiky (justice.cz) 

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email